Eilisen uutiset eivät kiinnosta Marinin Mainostoimistoa

Uusia koronaviruksen aiheuttamia kuolemia raportoitiin torstaina 15 kappaletta. Yhteensä Suomessa on kuollut koko pandemian aikana koronavirukseen 2 141 ihmistä.
Mutta eihän nämä eilisen uutiset enää kiinnosta Sanna Marinin Mainostoimistoa. Nyt hankitaan ääniä muilla uutisilla.
161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Viherkommarithan ovat onnistuneet loistavasti, kuten YLE 24/7 toitottaa!

Viherkommarihallituksen tärkein tavoitehan on koko ajan ollut pitkittää Koronaa, jotta ehditään enemmän jakaa velkarahaa omille kavereille ja EU:lle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Uusia koronaviruksen aiheuttamia kuolemia raportoitiin torstaina 15 kappaletta. Yhteensä Suomessa on kuollut koko pandemian aikana koronavirukseen 2 141 ihmistä.
Mutta eihän nämä eilisen uutiset enää kiinnosta Sanna Marinin Mainostoimistoa. Nyt hankitaan ääniä muilla uutisilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu