Vieläkö haluisit mun S?

Olin niin onnellinen ja rakastuneempi kuin koskaan aiemmin...
22747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Rakas sinua rakastan iankaikkisesti ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ hyvää yötä ja kauniita unia

Äänestä

Sinun ässääsi? Suolta?

Äänestä
  • S mieskö haluaa H miehen suoltako

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    S mieskö haluaa H miehen suoltako

    Suomurhaaja haluaa (H)ässiä...

    Äänestä

Onko S mies?

Äänestä
  • Kyllä joku on S-mies. Mistäpäin pitäisi olla?

    Äänestä

En edes tiedä kuka olet? :)

Äänestä

Naiselle vai miehelle?

Äänestä

Joo mä olen jo sun niin lopeta toi kirjoittelu

Äänestä
  • Ihana oot. Halauksesi tekee musta onnellisen viel joku päivä

    Äänestä

Sonja kiittää

Äänestä
  • Mis asut sonja?

    Äänestä

  • Kel puhut tääl?

    Äänestä

Sinut vain❤️

Äänestä

Sanopa muuta. Miten niin pieni, hetken juttelu tai ruuvin kääntäminen yhdessä tai käsien kosketus voi tehdä niin poskettoman onnelliseksi. Miten se voi kestää aikaa näin uskomattoman kauan ilman ruokkimista?

Olen monesti miettinyt, että tähän liittyy taatusti supervoimia siis elämää suurempi rakkaus.

Äänestä
  • Niinpä. 😊 Aika hurjaa.

    Äänestä

  • Tämä yllätti jotenkin totaalisesti. Löi ällikällä. Sitä tunnetta ei voi _tuhota_😄
    Monia muita juttuja voi. Vaikka yhdessä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tämä yllätti jotenkin totaalisesti. Löi ällikällä. Sitä tunnetta ei voi _tuhota_😄
    Monia muita juttuja voi. Vaikka yhdessä.

    Olen olen oikeesti vain sun

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Olen olen oikeesti vain sun

    Pieni sydämein sua odottaa, vaikka aika pitkältä tuntuu taas. On lähelläsi hyvä olla, ei niin kauheasti rasitu polla.
    Susta energiaa saan, mieleeni matalaan.
    Hymysi ja naurusi mua aina ilahduttaa, sun läheisyydestä voimaa saan. Kylki kyljessä touhutaan ja pohditaan elämää suurempaa, tehdään asiat meidän tavalla vaan.

    Äänestä

  • Minä olen kokenut jotain samaa, vaikka siinä tilanteessa ei käännetty ruuvia vaan vähän isompaa kohdetta. :))

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minä olen kokenut jotain samaa, vaikka siinä tilanteessa ei käännetty ruuvia vaan vähän isompaa kohdetta. :))

    Se tunne on voimakas. Ihan älytöntä.

    Äänestä

Se on! ♥️

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olin niin onnellinen ja rakastuneempi kuin koskaan aiemmin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu