Oisin sun kanssa

Voinut kokeilla.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ai kenen kanssa?

Äänestä

Onhan tässä vielä aikaa.

Äänestä

Kokeilla mitä?

Äänestä

Tandemhyppyä vai paritanssia? :)

Äänestä

Ai Annelijuttuja?

Äänestä

Samaa olisin halunnut, mutta kun sulla oli herpes aktiivisena. :(

Äänestä

Yksi elämä vain, miksi ei kokeiltas. Mieheltä hänelle.

Äänestä
  • Miten toimeenpano tapahtuu? Kiitos

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miten toimeenpano tapahtuu? Kiitos

    😅😅😅

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voinut kokeilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu