Kuinka tehdä aidon näköinen fritsu?

Anonyymi

Eli joo olis kiva tietää saako esim imurilla oikeasti aidon näköisen fritsun vai paistaako siitä kilometrin päähän ettei se ole aito? Voisitteko kertoa jotain vinkkejä miten sellaisen saisi tehtyä?

Mä tiedän sen verran fritsuista että se syntyy joidenkin hiusverisuonten rikkoutuessa imun seurauksena ja olen kuullut imurin olevan tähän "tehokas" väline, mutta tuleeko siitä aidon näköinen? Ei oo kiva sit jos siitä tulee aivan feikin näköinen ja pitää pitää hupparia koko ajan ettei joudu täydeksi pelleksi.


Kiitti vastauksista etukäteen

M19

9

3326

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vastatkaa pls!

    • Anonyymi

      Joskus aikanaan yläasteikäisenä jannuna tehtiin ihan sormilla. Mustelma kuin mustelma.

    • Anonyymi

      Aidon oikean fritsu voi tehdä vain mies.
      Minut on kaksi kertaa merkattu,molemmat on tehnyt vieraat miehet.

    • Anonyymi

      Missäpäin oot niin tehdään aikoja niin että riittää

      • Anonyymi

        Hevon persreijässä asun


    • Anonyymi

      Pohjoisessa ainakin tehdään.
      Minut nuorimies merkkaa pillun laitaan fritsuilla, nyt mies vie mut naimaan aina kun hän soittaa että pitäis saada naista.

    • Anonyymi

      Pölynimurilla, jossa on sellainen kapea suutin.

    • Anonyymi

      Varmaankin kapea imurin suutin, kuten tuossa edellä sanottiin, saa aikaan aidon näköisen fritsun. Voisin minäkin tulla tekemään sen, niin olisi varmasti aito. ;) Oikeasti! Hyvä kaveri tai satunnainen netistä löytynyt nainen tai mies tekee sen pientä vastapalvelusta vastaan. Voisin samalla imaista mulkkuakin... T: M64

      • Anonyymi

        Kuka hönö enää nykyään fritsuja tekee


    Ketjusta on poistettu 34 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      301
      1243
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1027
    3. 64
      857
    4. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      68
      824
    5. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      417
      666
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      46
      607
    7. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      572
    8. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      77
      564
    9. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      449
      554
    10. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      64
      553
    Aihe