Mun suurin fantasia om tulla raiskatuksi. Mua kiihottaa ihan älyttömästi akatus, että tuntematon mies ottaa minut väkisin. Haluaisin todella kovasti jollain konstilla turvallisrsti toteuttaa fantasian, mutta miten? Uskallanko?
Raiskausfantasia
23
2161
Vastaukset
- Anonyymi
Vaimollani on samaa fetissi haluaa tulla leikki raiskatuksi.
Meitä oli 5 miestä kaikki minun kavereita.
4 oli pitämässä raajoista kiinni ja yksi pani ja vuoroa vaihdettiin niin jokainen sai "raiskata" hänet.
Toinen fetissi on huorana olo pordellissa.
Vaimo makuuhuoneeseen ja tehtiin olohuoneesta odotushuoneen.
Itse olin vastaanottaja ja kutsuin seuraavan panemaan lopulta kävin itse panemassa.
Toimii myös kolmen miehen versiona vaimo halusi määrätyt 5 miestä.- Anonyymi
kerro ensin mistä päin olet,katsotaan sitten toteutuko se
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
kerro ensin mistä päin olet,katsotaan sitten toteutuko se
Ollaan Kanta-Hämeestä ja vaimo haluaa kovaa kyytiä usealta mieheltä.
- Anonyymi
Vaimoni kertoi suhteemme alkuaikoina tulleensa raiskatuksi 14-vuotiaana erään sukulaismiehen toimesta. Monta vuotta oli mennyt, ennenkuin uskalsi jälleen sänkyyn miehen kanssa. Pikkuhiljaa oli ne raiskauksen aiheuttamat traumat kadonneet, mutta nyt, jo vuosia myöhemmin hän keroo, että ne mielikuvat ovat alkaneet palaamaan ja, että hän fantasioi tulevansa raiskatuksi jälleen ja mieluummin useamman toimesta. Myös tämä raiskauksen tehnyt mies on mukana näissä fantasioissa. Rakastellessamme kuiskin hänella rauskausjuttuja ja hän käy ihan kuummana niihin. Alapää suorastaa vuotaa kosteutta. Kun ehdotin, että entä jos järjestetään raiskausjuttu mökillämme, niin hän oli heti valmis. Ajatuksena olis, että hommaan pari työkaveriani saunomaan, ja itse joudun muka yllättäen lähtemään pois vähäksi aikaa. Sillä aikaa kaverit ottaisivat hänet väkisin... Saa nähdä kuinka se onnistuisi.
- Anonyymi
Itse olen keski-ikäinen muodokas nainen ja haaveile tulla otetuksi hyvin päättäväisesti tilanteessa, jossa olen halunnut seksiä vieraalta mieheltä ja haluan ensin tavata. Tilanteessa mies sanoo ottavansa minut, koska kyrpää haluan kuitenkin, kourii rintoja ja päättäväisesti riisuu minua. Mies nauttii tilanteesta, kun huomaa, että alistun täysin hänen tahtoonsa ja nautin ollessani hänen naitavana.
- Anonyymi
Aisin kirjoitti:
Mistä päin olet? Olen Keski ikäinen mies ja voisin toteuttaa fantasiasi....
Olen 38 ikä vappa suhteessa
- Anonyymi
Aisin kirjoitti:
Koska nähdään
Vaikka tänään kolmelta iltapäivällä siinä pikkukuppilassa.
Anonyymi kirjoitti:
Vaikka tänään kolmelta iltapäivällä siinä pikkukuppilassa.
Mitä kuppilaa tarkoitat
- Anonyymi
Aisin kirjoitti:
Mistä päin olet? Olen Keski ikäinen mies ja voisin toteuttaa fantasiasi....
Olen Hyvinkäältä.
Voitais tutustua ensin hieman, salaa pitäisi tutustua kun olen varattu mies
- Anonyymi
Minäkin olen varattu nainen.
Anonyymi kirjoitti:
Minäkin olen varattu nainen.
Sittenhän sopii hyvin tiedämme molemmat mitä haetaan
- Anonyymi
Mikset uskaltais jos halut tulla tuntemattoman naiduksi. Sovit tapaamisen vaikka viestein sovittuun paikkaan. Tää mies kiimassa ottaa sut saman tien, ilman turhia puheita vaikka alkaisit empiä.
Mistä päin olet,?
- Anonyymi
Siitä kusen ja paskan välistä,
- Anonyymi
Kuopiossa päin
- Anonyymi
Eikös lapsi tunne ihmisen biologiaa?
Ketjusta on poistettu 111 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032175
- 1341198
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58806
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34771ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46577- 10560