Olenko tehnyt jotain väärin? Et moikannut vastaan tullessasi, käänsit katseen alas. Alkaa olemaan älytön ikävä, viime tapaamisesta aikaa liian kauan. Tiedät mistä löydät minut ❤️
Sinä ihana mies
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Hyvää Ystävänpäivää! Kävit silmiini, olet niin häikäisevän kaunis nainen!
Sen verran oli kuitenkin välimatkaa ettei pitäisi silmiin käydä. Hyvää Ystävänpäivää!
Jos olet m.nainen menen lukkoon sinun lähellä,liikaa tunnetta.t.j.
No missä vara-avain on?
Naisista vaikea välillä tietää, onko hyvällä vai pahalla mielellä liikkeellä. Siksi uskallus katoaa, jos on toisesta epävarma?
Luuletko ettei naisille käy ihan samalla tavalla, jos katselet vain kenkiäsi.
-sivusta
Miksi nainen olisi pahalla mielellä liikkeellä? Voin sanoa et jos näin olisi, et sitä osaisi edes epäillä. Mitä idiootteja.
Siksi, että jotkut naiset voivat olla käsittämättömän töykeitä. Ilmeisesti ilman, että tajuavat sitä itsekään. Siinä kyllä saa itsetunto helposti kovan kolauksen. Kun niitä kolauksia saa edes muutamat, niin epävarmuus nousee väkisinkin pintaan.
Juuri näin, jos ajattelee sellaista, niin kannattaa jättää koko juttu väliin ja siirtyä pohtimaan jotain muuta. Kenenkään tehtävä ei ole vakuutella omaa vilpittömyyttään ja jos tämmöistä vilpillisyyttä käy mielessä, niin ehkä ajattelee muista sitä mitä itse on.
Joistain naisista ei vaan ota mitään selvää. Saattaa olla todella vastaanottavaisia ja ihania, mut sit yks kaks ilman mitään syytä rupee käyttäytymään ihan oudosti. Pahimmillaan jopa hyökkäävästi. Mitään syytä näille äkillisille mielialanvaihteluille ei kuitenkaan ikinä saa. Samoin kun kerran lähet suutuksissas johonki riitaan mukaan, ni se kyllä muistetaan ilmeisesti aina.
Ite kun on rakastunu, mut ei tunne saavansa vastakaikua. Yritä siinä sitten miettiä tarkotusperiä, kun nainen haluaa taukoa ja laittaa perään jotain todella kryptisiä viestejä. Mitään vilppiä en usko, mut en kyllä osaa sanoa haluaako vaan loukata, vai peitteleekö jotain tunnelukkoja.
Mistä löydän sut??? Annas vinkki
Kääntymistä voi harjoitella maalla ja kaupungissa https://youtu.be/xCJ9CZnsYu0