Vituttaa ku iskä ja äippä koko ajan riidoissa ja sitten ne eilen sano että aikoo erota. Mitä vitua se mulle kuuluu? Pääsispä vaan pian pois kun ne kumpikin koko ajan että siivoa ja järjestäpaikat ja huone sotkunen ja kyylää elämääni ja lissä kuljen ja kyselee kaikkea ja ja pitää salassakin polttaa jos haluaa mutta kyllä ne haistaa ja äippä sano että mun takki haisee tupakalle ja ettei saissi polttaa ja kerran sanoi että voi huuneitakin olla. Miksi niiden tänään nyt piti sanoa että eroavat kun ensi viikollakin olisi synttärini. Täytän 34 v.
Ottaa päähän eli vituttaa.. apua tarvis saada
Anonyymi
1
107
Vastaukset
- Anonyymi
Vanhempien riitelyn kuunteleminen on hirveää. Silloin kun itse vielä asuin kotona ja vanhempani riitelivät, sitä oli ahdistavaa kuunnella.
On mielestäni ajattelematonta vanhemmiltasi, että he sanoivat sinulle aikovansa erota ja aiheuttivat pahaa mieltä sinulle.
Toisaalta riitelevät pariskunnat saattavat joskus sanoa että eroavat, mutteivät sitten eroakaan. Aika näyttää.
Toivon sinulle voimia ja iloisempaa mieltä. Niin ja hyvää syntymäpäivää etukäteen! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.337977- 434563
- 324383
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1893579- 132763
- 312636
- 332389
- 442343
- 1642033
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise561733