Hesburger..

Mänttään avataan vappuna hesburger entisen valintatalon tiloihin.. En kyl tajua onko riittävästi asiakkaita.. Mitäs sanotte.
311988
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 31

Vanhimmat

Juu tottakai avataan ja silvaanin entisen kaupan tiloihin tulee ilotalo🤷‍♂️

Äänestä

Ei muuten tuu ku huumeiden käyttöpaikka....

Äänestä

Kolhoon avataan pääsiäisenä motonet

Äänestä
  • jep,ja moottoritie mä-vi välille

    Äänestä

  • Ekat sata asiakasta saa lämmintä kättä, jyrkkä ei ämpäreille!

    Äänestä

Etelätielle gay parturi.... Sulle just mänttäläinen mies....

Äänestä
  • Jaa oot sitten parturin pistäny pystyyn, taitaa tosin mennä sulla vaan hanskotteluks...

    Äänestä

Kukkarokivelle tulee huvipuisto syksyllä 2022.

Äänestä
  • Eikös se jo oo melekosta huvipuistoo koko kukkis!!!

    Äänestä

Kauheita investointeja mistä rahat? Terveyden huollost vai,kun se prismakin rakennetaan jäähallin viereen.

Äänestä
  • Voi raukka, näitä ei rakenneta yhteiskunnarahoilla.

    Äänestä

Osanna lainaa

Äänestä

Subway ja Rosso tulee kans samoihin tiloihin...Mänttä nousuun!

Äänestä

Ale pub tulee myös länsi koskelan koululle iso tuoppi aina 3€

Äänestä

Scandik investoi hotelli savosenmäkeen... Jouluksi.

Äänestä

Ja kolhoon tulee myös 7/11 ja jäähalli kolhon kulaukselle.

Äänestä
  • huoltoaseman vanhemmat herrat puhelivat pöydässä jostain isosta eläintarhasta,onkohan korkeasaari muuttamassa tänne...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    huoltoaseman vanhemmat herrat puhelivat pöydässä jostain isosta eläintarhasta,onkohan korkeasaari muuttamassa tänne...

    Apinoitahan täällä riittää🐵Tai miksei vois laittaa luuseri-näyttelyä,jossa varottavia eläviä esimerkkejä oman elämänsä sankareista.Elämä on valintoja.

    Äänestä

Pääset apinaks sinne loppu sult työtyömyys😎

Äänestä
  • Jos et osaa ees kirjoittaa, niin älä kirjoita mitään

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jos et osaa ees kirjoittaa, niin älä kirjoita mitään

    Ei se sinullakaan virheetön virke ollut.

    Äänestä

Ja veljekset keskinen laajentaa mustaanlahteen 🤷‍♂️

Äänestä
  • Mä-Vi kaupunki listautuu pörssiin ja siitä tulee Oyj,osingonjakoa odotellessa....

    Äänestä

En kyllä käsitä miten Hese tulee pärjäämään kun tänne on tulossa myös Burger King.

Äänestä

Hesburger harjoittaa liiketoimintaa myös Venäjällä ja Valko-Venäjällä. Jos haluaa tukea ukrainalaisen teurastamista niin ei muuta kuin Hesburgerille vaan. Itse jätän kyllä väliin.

Äänestä

KPK hakee liigalisenssiä ja Kiepo nousee mestikseen KPK:n farmiseuraksi. Kylläpä täällä riittääkin tapahtumia ja investointeja. Eniten kyllä odotan Mäntänvuoren uutta lentomäkeä, joka valmistuu 2024.

Äänestä

Kuka tätä paskaa jaksaa jauhaa, hanki elämä luuseri

Äänestä

Hesburger suosii venäjää, välttäkää!!!!

Äänestä

Kolholaisillekin jaettu uudet kypärät.

Äänestä

Ei ne riitä.

Avaus peruttu tomaattisoseen saatavuusongelmien takia. Tullut Venäjältä.

Äänestä

ei ole vieläkään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mänttään avataan vappuna hesburger entisen valintatalon tiloihin.. En kyl tajua onko riittävästi asiakkaita.. Mitäs sanotte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu