Mitenköhän kannattaa kovia suunnitelmia on. Tanssikalenterin lyöty jo täyteen :D
Juupavaara uusi omistaja
20
8049
Vastaukset
- Anonyymi
Tää juupajoen foorumi yhtä kuollu ku paikkaki..
- Anonyymi
Paikassa on tehty paljon ja lisää näyttää tulevan.
Kaunis paikka ja mahdollisuuksia täynnä.
Yrittäjälle tsemppiä kaikkiin tekemisiin, paikasta tulee kaunis vaikka työtä se vaatii.
- Anonyymi
Ainakin asiakaspalvelussa olisi paljon kehittämisen varaa jos haluaa paikan toimivaksi. Asiakkaita ei saada palaamana uudelleen huonolla asenteella asiakkaita kohtaan ja liialla utelulla.
- Anonyymi
Surkea mesta. Kaikkineen "palveluineen" . Näin moni muukin karavaanari sanonut. Jotka käyneet. Eli nolla tähteä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Surkea mesta. Kaikkineen "palveluineen" . Näin moni muukin karavaanari sanonut. Jotka käyneet. Eli nolla tähteä.
karavaanarit mököttää vaunuissaan eikä saatana osta alueen palveluista mitään ja paskapaperitkin varastaa kotiinviemisenä. kännissä osa pyörii vaununsa vierellä ja kuseskelee nurkkiin. näitten eteen ei kannata mitään rakentaa. kiitos.
- Anonyymi
Onko siellä asiakkaita joskus ollu? 90 luvu alussa kyllä oli :D
- Anonyymi
😂 Joo, ei siellä niitä nykyään kannattavissa määrin näytä käyvän ja nekin vähät käyneet tuskin palaa kun uuden omistajan asiakaspalvelu on mitä on.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
😂 Joo, ei siellä niitä nykyään kannattavissa määrin näytä käyvän ja nekin vähät käyneet tuskin palaa kun uuden omistajan asiakaspalvelu on mitä on.
Huijari uusi omistaja. Palvelut nolla. Älkää menkö. Kukaan. Ikinä. Tai ainakaan tämän huijarin aikana.
- Anonyymi
😁😁😁
- Anonyymi
🤣 Ei sinne kukaan mene? Ei ruoanlaittoon mitään mahdollisuuksia. Eikä tiskata voi. Kylmä vesi. Ja täyden hinnan ottavat. Ei suihkuun. Kylmä vesi. Kävimme perheen kanssa ja emme mene koskaan sinne. Paljon reissattu ja kaikkea nähty. Mutta tämä. Aivan kauhea.
- Anonyymi
Käykääs lukemassa nyt juupavaaran arvostelut googlesta :D :Dd
- Anonyymi
Kuka täysipäinen edes menee tuonne? Mieluummin hyppään kiikkuun (narun jatkoksi)
- Anonyymi
Lupaat vaan!
- Anonyymi
Voi olis se pelastus koko maapallolle!
- Anonyymi
Onneksi puskaradio meidän porukoissa (vaunuilijat) soi ja sehän soi. Eli ei kukaan tuonne mene. 🤣🤣😂
- Anonyymi
ehkä se olisikin viisainta.
- Anonyymi
Joku hullu se uusi omistaja
- Anonyymi
Omistaja tanssii yksin?
- Anonyymi
...älä tule paha kakku..tuli jo! Juupavaara; uhka vai mahdollisuus? Suuri uhka! Älkää eksykö sinne. Teet palveluksen itsellesi ja hyvän mielen.
- Anonyymi
Kauhea läävä. Pistävä noki haisee. Rakennusten ulkoseinät mustaa homekasvustoa täynnä. Piha muistuttaa kaatopaikkaa, rikkirepsottavia rekkakontteja, särkyneitä ikkunoita, rikkinäinen sohva, koiranpaskaa, jätepuukasoja, ruosteisia lumitykkejä,... Ah mikä lomamiljöö!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa6517353Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?435181HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa3032846- 1562198
Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa
Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki362065- 241734
Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.1401678Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon4091606mahdollista, että olet ollut iltavuorossa
Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k111507Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä
Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E141389