Paikallinen auran kolluuttaja ja kaluston rommuuttaja se oli ollut pyöräkoneella katollaan ledien loisteessa. Teippaukset oli tarttunut käsiin niin oli menettänyt hallinnan ja taas jälleen muuttunut matkustajaksi.
Pelastuslaitos kävi selvittään ja irrottaan teippi sutturat äijästä, henkilövahingoilta säästyttiin nyt onneksi. Varokaa näitä lumentyönnättäjiä!
Nyt on saatu selvitys lumikoneen kaatumisesta
Anonyymi
2
52
Vastaukset
- Anonyymi
Jep.konekuski luulee olevansa luomakunnan herra.helppoa se koneessa istua ja kaahailla ledien valossa meneen.jumalan käsi ohjaa auraa.
- Anonyymi
Seppää ja kiinreistöhuoltoa.nämä auraavat kaikki.lestamafiaa ja läpinäkyvää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712983
- 462604
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322245- 792158
- 951966
- 321732
- 121546
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171497Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291319Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil271308