Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tuttu vai tuntematon.!?

Jos haluaa muijansa jakaa..Niin kumpi olisi parempi.tuttu vai tuntematon.?
261982
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Ensiksi mä en voi määrätä että jalkasi muijaani. Sen täytyy olla molempien kiinnostus halu, että halutaa antaa vieraalle miehelle mahdollisuus tulla kylään, että vaimo saisi mahdollisuuden levittää jakorasiansa haaroje välistä. Olemme
Kyllä 100 varmoja käymme sellaisista kapakoissa
missä ei meidä tuttuja ole näkyvissä, on täysin
ehdoton olemme hankituneet täysi tuntemattomie seuraan, ja sen oppineet vähintää
2si Miestä emmekä ole vierastaneet 3 me miestäkään, silloin vieraat miehet on reilumpia eivät ujostele ronskimpi otteisisia ovat vaimoo kohtaan, on niin etteivät sääliä tunne kun käyvät vaimoo käsiksi, mutta itsehän on Miehet haluttu
vaimon seuraksi, tämä vaan on se helpotus, ja myös se että vaimoni on tosi kiihko Kiima naaras
Narttu antamaa ja nussimaa tuntemattomie miesten kanssa ei hävetä niikään seuravana päivänä mitä on tehty, ja varmasti teemme tätä usein, Tämä vaan takaa sen että vaimo on tyytyväine rva naaras Perseeseesä haarojensa Välii. Tyytyväiset M 51v N 47v

Äänestä

Kolmansia harrastettu vuosia. Pari tuttuakin yhtynyt vaimon kanssa. Tuntematon vaimolle mieluisampi saa rajumpaa yhdyntää myös ovat kiimasempia. Pari 53 / 58

Äänestä
  • Ehottomasti tuntemattomia ovat ollu vieraat miehet kene kanssa on touhuttu, näin männy iha hyvin, miehiä on ollu vkl 2/3 miestä on joitaki vkl
    että ollut 4 miestäki, joihin kanssa vaimo on nussiina aika ahneesti työntää haarojaa vittuaa mieste kyrpää päi kun painavat kyrpää haarojevälistä sissää. On vaa tunnustettava, ouvot tuntemattomat ukot miehet eivät seäliä tunne yhtää, porstaavat polkevat jynkyttävät kyllä niin kovvoo että sänky rytisee säkypeäty hakkaa seinää, se on siekailematonta touhua kui vaimo persettä vituhaaroja Käsitellää kun vaimo kontallaa pyllistää persettää miehille ukoille nussittavaksi, eikä sitä pijä piilotella ukot nämä miehet on painanu kyrpää persesilimästä sissää nussineet nii heleveti julmasti, tästäkin vaimo on
    vaa ollu heleveti tyytyväine.
    Ei tämmöne touhu tulis mitenkää mieleen tuttuje
    kanssa että näkisivät alasti vaimon persee Vitun vitun haarat, että tietäisivät minkälainen on vaimo antamaa vittuaa minkälainen naine on nussia.
    Että minkälainen naine on käsittelemään hinkkaamaa miehiltä kyrpää, nuolemaa miehiltä kyrpää, humalassa vaimo on tosi irstaa kiimane naine näyttää esittelemää lihoja Isoja Utareita tissijää, että pyöreetä tuhtia persettää, myö ollaa tähä tosiaa hyvinki tyytyväisiä, mite ollaan hyvin tultu toimee mieste ukkoje kanssa, vaikka niitte ehoilla tässä on mänty, on suostuttava kaikkee mitä miehet haluaa, ja on alistuttava mitä ukot miehet Tekköö.
    Tämä on varmoo tätä myö jatketaa, tästä myö nautitaa, mitä kyrvällä vitulla vaa pystytää tekemää.
    Ollaa N 52v M55v Kerran vain pystyttää elämästä nautti ma, ja sitä toteutamme. Näi on. 😍❤️😍

    Äänestä

Molemmissa puolensa. Täysin vieras on vieras ja panojen jälkeen taakse jää ja nautittu ja pian unohdettu.

Tuttujen kanssa säilyy monenlainen seksuaalinen jännitys aina muulloinkin tavattaessa. Panijat tietävät, että tuota on pantu ja se on innokkaana päästänyt pesälleen ja antaja tietää, että noille ollen jakanut ja ovat päässeet katselemaan vartaloani ja kokemaan sitä ja koskakohan tulevat uudelleen ja ovatkohan kertoneen asiasta muille.

Siinä kiimaa ja kutkutusta riittää panotilanteiden ulkopuolellekin.

Äänestä
  • Pääasia että tämä kolmas olis vähän kauempaa väh. 100km väliä. Vähemmän kuuluu tarinoita tutuille !!

    Äänestä

Munattomat eunikit täällä taas fantasio ja runkkaa

Äänestä
  • Voi ressukkaa.

    Äänestä

  • No oi voi onko sulle käynyt noin huonosti.

    Äänestä

Ehdottomasti vieraat,ei vaimoni missään tapauksessa suostuisi tutuille antamaan.
Kerran on sattunut että törmäsimme ihan sattumalta yhteen nuoreen mieheen,joka oli edellisenä vuona rakastelua vaimoni kanssa.
Tuli juttelemaan hymyillen muistamme.
Vaimon naama oli tuliainen, minun oli pakko myös hymyillä ja sanoa että taitaa muistot herätä.
Nuori mies kysyi haluaisimmeko kokeilla uudestaan ,hän oli kahden kaverinsa kans liikkeellä. Oli kertonut että tuota rouva oli viime vuona nussinut oikein kunnolla.
Kaverit olivat olleet sitä mieltä että haluaisivat.
Että noinkin voi sattuma kohdataa. Luulee että ei kukaan tunne.
Kyllä siinä sitten sovittiin että lähdetään mökillemme jatkoille.
Katsotaan mihin johtaa.
Olivat komeita ja fiksuja,joten vaimonihan kiihoittunut.
Ei mennyt kun hetki niin alkoi voihke kuulumaan makuuhuoneesta.

Äänestä

Ollaan useimmiten tuttujen kavereiden kanssa.
Me kerroimme omille tutuille että olemme parinvaihtajia ja kimppaseksin harrastajia.
Ystävät otti asian asiallisesti ja uteliaasti.
Pari sinkkumiestä on ollut mukana.
Joitakin pareja on halunnut kokeilla parinvaihtoa ja heillä on jäänyt kertakokeiluksi.

Äänestä

Vieraita olleet yhtä lukuunottamatta kaikki. Olemme etsineet treffeiltä seuraa, etsimme isokullisia miehiä, sitten kahvittelimme meillä ja katsoimme jatkuuko homma eteenpäin. Useampi isokyrpäinen mies on käynyt naimassa vaimoa ja jotkut useamman kerran. Jonakin iltana saattoi käydä kaksi eri miestä nussimassa. Kaunis ja isorintainen pikkupeppu on saanut kyllä kunnolla vierasta miestä. Noin 20 kertaa myös yksin neljän eri miehen kanssa.

Äänestä
  • Ei ole tarvinnut lupaa. Ihan mielellään vaimo panettaa itseään muilla miehillä. Ei ole lupaa kysellyt. Toivottavasti miehet ovat kysyneet luvan vaimolta. Helposti lupa heltiää ja haarat aukeaa.

    Äänestä

  • Jep ja vaimo on myös meillä läpimätä paska, kun kiihottuu siitä, että nain vanhempia rouvia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jep ja vaimo on myös meillä läpimätä paska, kun kiihottuu siitä, että nain vanhempia rouvia.

    Jep ja vaimo on myös meillä läpimätä paska, ?¤*!

    Äänestä

Naisena ajatellen tuntematon ei olisi niin suuri häpeä.
Jutta

Äänestä
  • Jos olet miehesi kanssa päättänyt että saat kahta miestä niin ei ole mitään syytä hävetä että olet haluttava nainen.
    Minä olen ollut tuttujen ja tuntemattomien kanssa sängyssä mieheni ehdotuksista.
    Miksi nainen ei saisi nauttia muista miehistä jos kerran oma mies haluaa vaimolle vipinää.

    Äänestä

  • Naisena ajatellen tuntematon ei olisi niin suuri häpeä.......Ei tuota enää noin ajatella !!

    Äänestä

Tuntematon ja luotettava mies

Äänestä

Mieheni pitkäaikaisin kaveri on tullut meille vakituiseksi seksikumppaniksi.
Jos on tullut jo päivällä niin mieheni on vienyt lapset leikkipuistoon niin äiti on saanut leikkiä kaverin kanssa.
Yöllä itkuhälytin on vahtinut lasten unta ja me ollaan saatu kimpassa touhuta aikuisten touhuja rauhassa.
Lapset ovat 4v ja 2v ja kimppaa ollaan oltu 6 vuotta.
Ollaan oltu matkoilla vieraiden kanssa mutta rennompaa on olla tutun miehen kanssa eikä tarvitse edes alkon rauhoitusta ensin.
Olen kahden miehen kanssa säännöllisesti viikoittain.

Äänestä

Minulle käy ihan hyvin olla tuttujen kanssa ja nyt korona rajoitusten ollessa pahimmillaan on useat ystävämme olleet kanssamme kun oma puoliso puuttuu.

Äänestä

Ehdottomasti vieras,jos on ollut hyvä ja haluaa niin jatkuu sopimuksesta.
Yhden nuoren miehen olen kelpuuttanut vakkariksi.
Tosin silloin katoaa se tuntemattoman viehätys.
Usein miten katoaa se rajuus ja kiihko.

Äänestä
  • Parinvaihtajina aina vieras, tietenkin keskustellaan miehen kanssa ensiksi. Haemme lähinnä miestä joka syttyy varatusta naisesta. Yleensä tälläiset miehet kakkein kiimaisempia. Pari 50

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Parinvaihtajina aina vieras, tietenkin keskustellaan miehen kanssa ensiksi. Haemme lähinnä miestä joka syttyy varatusta naisesta. Yleensä tälläiset miehet kakkein kiimaisempia. Pari 50

    Samahan koskee parien kesken tapahtuvaa yhdyntää. Molempien parien puolisoiden täytyy haluta, toisen parin puolisoa. Pari 58v

    Äänestä

Vain pihtarimuijat alistetaan kimppapanoon ja koulutetaan. Saa pillu ansionsa mukaan ja avataan kaikille, tutut ja tuntemattomat. Sen jälkeen alkaa omakin ukko saamaan kun on muija opetettu.

Äänestä

Totta se on mitä enemmän vieras kyrpä kyntää vaimon pillussa sitä enemmän minä saan kotona.

Vieras on parempi.

Äänestä

Kun kerran haluan muidenkin panevan vaimoani ja vaimoni haluaa kahta miestä niin suon sen tutulle.
Vaimoni halusi ehdoksi ettei anaali seksiä mutta haluaa kokeilla miltä kaksi kullia pillussa tuntuu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 62 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos haluaa muijansa jakaa..Niin kumpi olisi parempi.tuttu vai tuntematon.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu