Onko kellä kokemuksia?
Utran maksullinen.
Anonyymi
71057
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 40 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 40 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Isot tissit. Mut taitaa olla vähän jälkeenjäänyt, kun aina liikkuu suu hämmästyksestä auki. Puhutaankohan nyt samasta naisesta. Ei mikään penaaliin terävin kynä? Halpa kylläkin, se hyvä puoli.
Muutti pois, kun ei ollut enää kysyntää. Tuntui hyvältä, kun otti tekarit suusta ja kumia ei ollut. Hintalaatu suhde kohdillaan.
Hyvä ja halpa. Jos haluat vaan pikasen tyhjennyksen. Siihen, kuin tehty, ei sen kummosempaan. Seksi on sitten ihan eri juttu.
Makaa hiljaa paikoillaan ja sit kysyy, onks se ohi jo. Ite ees huomannu mitään. Rahat jäi sinne. Niinkuin kai asiaan kuuluukin.
Olis vaan alle 70v, eikä niin ryppynen.
Minne muutti? Kuinka yhteys?
Jonnekin Etelä-Suomeen. Ei jääny numeroa puhelimeen. Löysi kai jonkun vanhemman vaki ukkelin, joka elättää.