olla riettaissa kuvioissa....pilluni on sinun klo 2.30 saakka...kyrpäsi on minun klo 2.30 saakka...minun nimeni on SARKKA. Olen 162 sentiä pitkä 53 kiloa painan ja ikää minulla on 52 vuotta...jos kiinostaa haluat kanssani nettiseksii? Minun kanssani voit luottavaisesti panna kädellä itseäsi tai vetää käteen.
Nyt olis aika vähän...
5
1088
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko vielä seksiä vailla?
Titanic2 kirjoitti:
Kyllä seksiä vailla....tuskin ilman itsetyydytystä pärjää.
kuulostat kivalta :)
- Anonyymi
Mistä päin olet?
Ketjusta on poistettu 29 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291323
- 100841
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m150422Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368