En voi enää ikävöidä sinua
Nainen olen oikeasti gay
Anonyymi
33700
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Olenkin huomannut että mieskollegasi on aika mustasukkainen sinusta! Luulin jo että olen voitolla 😭
ja minä myös olen gay. En tarvi enkä kaipaa naista ollenkaan. Miesten kesken on mukavaa ja poikein kanssa vielä mukavampaa.
Provo
Ei todellakaan ole!
Ihanko totta 🤣
Niinpä, vain naisoleteettujen kirjoitukset on totta eikä mitään provoilla koskaan vaikka täällä nimtettömällä alustalla voi luoda mitä tahansa mielikuvia
Suloinen poika, kaipaan sinua vierelleni. T. mies lapista.
Nainen voimme jatkaa keskustelua tuolla, voin antaa sinulle mies vinkkejä 🤣https://keskustelu.suomi24.fi/ryhmat/lesbo-gay-bi-ja-trans/gay?page=1
Niin tiedän kyllä. Kaikkea hyvää sulle:)
Tiedät kyllä kun vien miehesi :)
Hey gay , älä sitten ikävöi!
Ole ihan rauhassa.
Olenhan minä, mielenrauhaa löydän kun saan 🥒 takamukseen ja mies ottaa minut kuin naisen. ❤
🖤🤍🖤🤍
Kirjoitti transhenkinen gaymies itselleen
Ihana oot ❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
Jos mä joskus vanhana asun yksin niin voitte sittwn sun poikaystän kanssa muuttaa mun luo. Siinä se kaksi miestä menee missä yksikin. Ei mulle ne intiimi jutut nii merkkaa kuhan on iltakahvilla joskus joku kaveri jonka kanssa rupatella.
Te olettekin iloinen poikakolmikko! Ooksää kertonu niille kahdelle gay-kaverilles sekoiluistas tyttöjen kanssa? Tosin luulis jo tohon ikään olevan oma suuntautuminen selvillä.
No mut voiha hää olla bi tykkää molemmista ja ne pojat on kyllä mustasukkasta porukkaa
Sinä aloittaja voit olla gay tai ihan mitä vaan. Mutta itse olen Hetero mies, joka kaipaa Maailman Kauneinta naista, sitä ihanaa Kaunotarta. Jonka kauniit kasvot säteilevät kevät auringon tavoin. En, koskaan näin seko palstalle olisi tullut jos en häntä olisi kadottanut, ja tämä olisi ainut reitti mistä hänet tavoittaa! Tuntuu että päivä päivältä osa porukasta menee dorkemmaksi! Onko se välttämätöntä ilmoittaa tuokin asia täällä, kun täällä on oikeasti ihmisiä jotka kaipaavat toisiaan! Niin sitten jotkut dorkat sotkee kaikki ja jokaisen kirjoituksen! Minä koitan kirjoittaa Kaunottarelle niin silloin aina joku sotkija välissä, kyllä tympäisee. Tuommoinen osoittaa että ihminen on teini tai humalassa, tai sitten molempia.
Siltä vähä kyllä näytätkin
Haen herrasmiestä, joka haluais vakikaveria gay miehestä.
Olen 40/169/65, tyttöilevä. Nähdäänkö ap?
Aloitus oli läppä 😂
Ei ollut. T. Ap
Et ole aloittaja koska minä olen ja aloitus oli läppä
Taivasta ei näkynyt kun me halasimme.
Koska rakastelemme intohimoisesti toisistamme. Rakas
Olisi varmaan virhe kertoa hänelle, että joskus mietin tätäkin vaihtoehtoa. Tai sitä, että on herännyt bi-seksuaalisuuteensa vasta nyt, aikuisella iällä. En kyllä vieläkään ole ihan varma. Ei mulle oo väliä, onks hän kiinnostunut miehistä vai naisista, kun minä se en ole.
Mä olen ihan pihalla itsestäni, enkä löydä ketään, jonka kanssa juttelisin mut tunteista, t. H6
Valamon munkkiluostarissa on kymmeniä Gay pukkeja sieltä voi löytää vertais seuraa whiskin voimalla jotai ryssii vielä ovat mumisevat outoa seko kieltä
Okei, kehityksen katalysaattorina on aina kunnia toimia.
Onneksi olen hetero K mies!
Ei se mitään, voidaan silti olla kuin kaksi marjaa
Aavistukseni osui ja uppos. Elämä jatkuu niinkuin tähänkin asti.