Teboil yhtiön omistaja on Lukoil, jonka pääomistaja on Alekperov, Venäjän kuudenneksi rikkain mies, hyvissä väleissä Putinin kanssa, muutenhan ei olisikaan niin varakas.
Autoliitto, ja Caravaanarit, on mm. sanoneet yhteistyö sopimukset irti, kyseisen yhtiön kanssa.
Sinä voit vaikuttaa sillä, missä tankkaat.
10
179
Vastaukset
- Anonyymi
Vaihtoehto teboilille on Juukalainen Kiepoil. Kierrätetystä laksatiivista ja rypsiöljystä jalostettu monipolttoaine.
- Anonyymi
Entä punalippujen käyttökielto?
- Anonyymi
Kiepoilia sietää välttää. Se toimii suoraan Putinin alaisuudessa. Kiepissä voi nähdä vilaukselra KGB agentteja vaate rekkien takana piileskelemässä.
- Anonyymi
Aljaksander Likasanko nähtiin Juuan kierrätyskeskus kiepissä. Osti karvalakkeja söi borssikeittoa.
- Anonyymi
Tankkasi vielä ihan itse hänen Tatra 8x8 maastokuorma auton. Sanoi että parhaalla kaverilla nimeltä vladimir on sauna ilta.
- Anonyymi
KGB uniformut ovat suoraan kierrätyskeskus kiepistä.
Itsemurha kapselina saavat ulostuslääke tabletteja. - Anonyymi
Uloste-trolli saisi työtä puhdistamolta, jos vain ilmoittautuisi Kunnan palkkalistoille!
- Anonyymi
Vastalauseena polttoaineen kalliille hinnoille olen ottanut tavaksi että en tarkkaa autoa vaan ajan tankin tyhjäksi ja ajan taksilla autokauppaan hakemaan uuden auton jossa on tankki täynnä.
- Anonyymi
Kannattavampaa muttei mukavampaa olisi ajaa taksin tankki ensin tyhjäksi ja sit ottaa oma auto ja jatkaa matkaa ja lähtee vaikka taksi kauppaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kannattavampaa muttei mukavampaa olisi ajaa taksin tankki ensin tyhjäksi ja sit ottaa oma auto ja jatkaa matkaa ja lähtee vaikka taksi kauppaan.
Ensimmäinen asia aamusta lähtien on runkutella kivekset tyhjäksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 948201
- 403942
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021916- 241400
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html351282Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,321132Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia121030Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53857Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31832Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29797