mul tuli mun eka paniikkihäiriö viime vuonna joskus syksyl ja sit luulin et nää loppuu ennen kun kerkee ees alkaa mut sit se alko olla viikotaista.
Mun perhe kärsi ne alko riitelee ja sillee.
Mul oli kauheen paha olla ja on edelleen.
paniikkihäiriöt
Anonyymi
1
99
Vastaukset
- Anonyymi
Vähän paskajuttu, sorry vaan. Tässä on ihan helvetinmoista melskettä ympäri maailmaa, ja nyt ei riitä jokaiselle pään taputtajaa. Mutta ilmeisesti olet siis alaikäinen, ja asut kotona? Saisitko kouluterveydenhuollon kautta jotain apua? Riitelevä perhe tässä tilanteessa tuskin auttaa asiaa. Olisiko sinulla joku muu sukulainen, jonka luona voisit asua vähän rauhallisemmassa paikassa? Joka tapauksessa tsemppiä. Kannattaa varmaan ottaa lääkitys vastaan, jos sellaista tarjotaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093