Johannes äänikuningas

Johannes meni komeasti läpi Tradekan vaaleissa.
Rohkealla Venäjän puolustajalla on luottamus meiltä E-liikkeen asiakkailta
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Johanneksen linja pitää.
Äänivyöry vaaleissa

Äänestä
  • Johannes varmaan pitää huolen, ettei E-liike boikotoi venäläistä suolakurkkua.
    Ehkä linja pitää kansanedustajalla onnistuu tavoitteessaan, varsinkin kun E-kauppa meni konkurssiin jo 30 vuotta sitten.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Johannes meni komeasti läpi Tradekan vaaleissa.
Rohkealla Venäjän puolustajalla on luottamus meiltä E-liikkeen asiakkailta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu