Pelottaako rajan pinnassa

Ei hätää, Paikallinen karaokekuningatar lurauttaa tangot pommisuojassa, noita-akka äitinsä kanssa viihdykkeeksi. Kuningattaren ääni on hunajata! Toiveita saa esittää - taistoihin tiemme kun toi..
370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Etkö oo saanu pesää?

Äänestä

Etkö ole saanut pesää???

Äänestä

Löysin tänään kakin, kenen se mahtaa olla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei hätää, Paikallinen karaokekuningatar lurauttaa tangot pommisuojassa, noita-akka äitinsä kanssa viihdykkeeksi. Kuningattaren ääni on hunajata! Toiveita saa esittää - taistoihin tiemme kun toi..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu