Bio sirius

Onkohan elokuvateatterissa enää mitään toimintaa vai onko laittanut pillit pussiin.
52895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Viittiskö joku kertoo jo?

Äänestä

No kuules ku me emme tiädä mitä jos kävisit itse kysymässä me emme ala sinulle juoksupojaksi.

Äänestä

Omistaja on sairastunut, sairaalassa oli vielä keväällä kai.

Äänestä

Skotti ainakin laittoi pillit pussiin. Säkkipillin pillit pussiin siis.

Äänestä
  • Eikös sitten pitäs pillit soida kun on pussis kiinni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onkohan elokuvateatterissa enää mitään toimintaa vai onko laittanut pillit pussiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu