Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Penispumppu

Onko jengi käyttänyt penispumppua.? Itellä normisti 19.6cm, mutta pumpun kans 23cm ja5halkaisija. Siis älyttömän hyvä kun tekee vehkeen herkäksi. Tosi jees, nyt vaa emäntä ei halua yhdyntää sen jäljiltä, kun sanoo et alkaa jo sattumaa. Höh. Mites muilla?
658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Katos hönöä kun taas jaksaa trollata

Äänestä

Paska puhetta sanon minä

Äänestä

ensin pumpulla kovaks sitte iso vibra sauva peppuun ja vaimo ottaan suihin kyllä sen jälkeen jaksaa nussia kauan vaimo tykkää

Äänestä
  • Kyllä alkaa paska irrota suolesta

    Äänestä

No ekaa kertaa kyllä kirjotin tänne ja Facta joka sana. Vaimo matkaan tänne todistamaan

Äänestä
  • Siis se pumpattava silikoni Sanni hehehehee 🤣 😂

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko jengi käyttänyt penispumppua.? Itellä normisti 19.6cm, mutta pumpun kans 23cm ja5halkaisija. Siis älyttömän hyvä kun tekee vehkeen herkäksi. Tosi jees, nyt vaa emäntä ei halua yhdyntää sen jäljiltä, kun sanoo et alkaa jo sattumaa. Höh. Mites muilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu