Tulisiko avunhuutoon rappukäytävästä vastata?

Anonyymi

Mulla on tosi huonoja kokemuksia. Jos menet pariskunnan väliin ja revit sen työttömän, pienikalloisen pitkätukan muijansa kurkusta irti, niin se muija käy sinun kimppuusi huutaen, että: " jätä mun kultsipuppeli rauhaan!". Sen jälkeen saat syytteen pahoinpitelystä.

Nykyään nukun korvatulpat korvissani, etten saa lisää ongelmia. Toimii.

5

167

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Heitteelle jättö, tai tuomio ikityöttömän pitkätukan pahoinpitelystä, vastassa 2 sanaa yhtä vastaan.

      Korvatulpat ratkaisee nämä ongelmat ja saat hyvät yöunet.

      • Anonyymi

        Ei voi syyttää heitteelejätöstä, jos et kuule mitään. Pahoinpitelysyyte tuli siitä, että neantherdalilainen satutti nilkkansa ja muijansa kaulaan jäi veriset raapimisjäljet, kun riuhtaisin sen apinan vìttuun sen kimpusta.

        Sana(x2) sanaa vastaan, yksi sananen tottakai häviää, koska väki on valtaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei voi syyttää heitteelejätöstä, jos et kuule mitään. Pahoinpitelysyyte tuli siitä, että neantherdalilainen satutti nilkkansa ja muijansa kaulaan jäi veriset raapimisjäljet, kun riuhtaisin sen apinan vìttuun sen kimpusta.

        Sana(x2) sanaa vastaan, yksi sananen tottakai häviää, koska väki on valtaa.

        Puutuit heidän esileikkiinsä. Avunhuutojen jälkeen ne olisivat vain menneet harrastamaan villiä seksiä ja siittäneet lisää väärinymmärrettyjä nuorukaisia Maailmaan.


    • Anonyymi

      Jouduin kerran kuulusteluun todistajana, kun soitin poliisit naapuriin, jossa nainen huusi apua. Kuusi vuotta sitä touhua kuuntelin, sitten muutin pois. Jos ihmiset eivät itse käyttäytymistään muuta, niin ei sille voi mitään tehdä.

      Päätä itse, kutsutko naapureillesi poliisin. Jos niillä on lapsia, niin tee lastensuojeluilmoitus. Älä itse mene heidän väliinsä.

      Jossain vaiheessa väsyy kuulemaan ja näkemään. Jollakin tapaa tuollaisissa jutuissa vikaa on molemmissa. Yleensä kumpikin juo. Toinen provosoi ja toinen provosoituu.

    • Anonyymi

      Harmillista.
      Arvostan suunnattomasti ihmisiä, jotka menevät väliin auttamaan heikompaa.

      Jos lapsia on väkivaltaisissa oloissa, täytyy ehdottomasti tehdä lastensuojeluilmoitus.

      Eläinsuojeluilmoituksia pitäisi myös tehdä nykyistä enemmän kun näkee olevan syytä. Ei pidä vaan kulkea ohi.

      Ne ilmoitukset voi tehdä myös anonyyminä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      355
      1491
    2. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      114
      1216
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      116
      1084
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      116
      851
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      22
      847
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      822
    7. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      18
      470
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      38
      454
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      93
      441
    10. Nainen, tää meidän juttu ei ole ohitse

      Ennen kuin lihava nainen on laulanut.
      Ikävä
      36
      423
    Aihe