Äiti poika

Anonyymi

Hei löytyykö kuinka ja mistä mahdollisesti 50-70v naista joka haluaisi leikkiä äitiä tälläselle yli kiimaselle melkeen parikymppiselle kundille? Tai tietääkö joku jotain sivustoa tai ryhmää josta tällänen ihana äiti löytyisi? Kik ryhmää tai jotain vastaavaa.
Toivon että tää pysyis asiallisena ja löytyis

7

1085

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aah kun ois todella kiihottavaa ;)
      31w mies

    • Anonyymi

      Löytyy kyllä.

      • Anonyymi

        Mistä päin suomea löytyisi tää nainen? Minkä ikäinen?
        31w mies


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mistä päin suomea löytyisi tää nainen? Minkä ikäinen?
        31w mies

        Suomesta löytyy ja etsivä löytää!


      • Haluatko olla äiti 65 v mies?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mistä päin suomea löytyisi tää nainen? Minkä ikäinen?
        31w mies

        Pääkaupunkiseutu, 51v.


    • Anonyymi

      Olin noin 16v kävin usein tätini luona mopolla kesällä olin useita päiviä siellä, en siksi tätiä halusin autaa ja toiseksi hänellä oli mielestäni ihanat rinnat.
      Eräänä iltana istuttiin sohvalla ja täti otti viiniä jo aika monta kuppia, käännyin niin että pää oli sylissä.
      Silitteli tukkaa ja kehui kuinka kiva poika olen ja autan aina, katsoin ylös ja nännit oli kymmenen sentin päässä täti välillä kyyristyi ja otti viiniä siirryin niin että sain nännit lahelle suuta kun kumartui suukotin sitä.
      Hypähti ylös Jari älä sillai ja nauroi kun kumartu uudestaan imaisin taas katsoi ja pörrytti tukkaa etkö ole pienenä saanut tissiä sanoi täti tittiä tittiä.
      Rauni nosti paitaa pitäähän pojan saada tittiä laski kauniin rinnan alemmas imin sitä sievästi ja kovasti Rauni vaihtoi tissiä ne oli pitkät ja kovat.
      Katselin välillä televisiota ja kun katsoin Rauniin, hymyili ja nosti paitaa, hyväilin nyt kylkiä samalla kun rinnat roikkui ja sain imeä.
      Kerran kesällä istuttiin ulkona sanoin tittiä Rauni katseli ympärilleen ja nosti paitaa Rauni ei ole pitänyt liivejä mun kanssa sen eka kerran jälkeen.
      Olin kontallaan edessäimin nännejä kokeilin sievästi haarakiilasta pillua huokaili et kai sinä tätiä naisi ja huokaili hyvälin koko ajan pillua jalat kävi välillä kiinni lujasti kuiski lopeta Jari kulta lopeta jatkoin ja paksu pylly tärisi kovasti.
      Kotona runkkasin useasti tätä muistellessa.
      Täti oli myöhemmin minun ensimmäinen nainen, ja kutsu minua sulhoksi sanoi en tarvi miestä kun on sinut. Olin tosi kiimanen kolli saatoin naida kolmestikkin päivässä jos oli mahdollisuutta ja täti antoi , oli aina sydämmestään mukana usein rutisti kunnolla kun oli rakasteltu.

    Ketjusta on poistettu 55 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      131
      2727
    2. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      26
      2724
    3. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      205
      1445
    4. Kaivattusi silmin

      Minkälaisen kuvan olet omasta mielestäsi antanut itsestäsi kaivatullesi?
      Ikävä
      152
      1443
    5. "Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...

      ...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig
      Maailman menoa
      310
      1341
    6. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      94
      1311
    7. Riikka Purra perustelee hallituksen leikkauspolitiikkaa

      Odotukset ovat kovat, mutta puhe on poikkeuksellisen onttoa jopa hallituksen omalla mittapuulla. Vastuu työnnetään alas,
      Perussuomalaiset
      55
      1130
    8. Toivottavasti myös pysyy häkissä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �
      Suomussalmi
      14
      1084
    9. Martina ja Matias

      Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      211
      1009
    10. Millaisia tunteita

      Sinulla on minua kohtaan?
      Ikävä
      66
      977
    Aihe