MAITOJUNALLA

Miksi siis mennä nolaamaan itsensä ja Suomi, KISSIMIRRIT.
3218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä aika positiivinen kaveri 2 peliä 2 voittoa mitä vielä haluut URPO.

Äänestä
  • Niin. Se haluu häviön. Sitten se voi tulla tänne haukkumaan kunnolla suomen.

    Äänestä

  • vampire kirjoitti:

    Niin. Se haluu häviön. Sitten se voi tulla tänne haukkumaan kunnolla suomen.

    Suomi aloitetaan ISOLLA kirjaimella.
    Ja on aiheetonta puhua Suomen voitosta tai häviöstä, Kuminpalaan hurahtaneet vain heiluvat keppeineen jäällä.

    Yksi lysti kuka siinä "voittaa tai häviää"

    ÄLKÄÄ SOTKEKO SODISSA ANSAITTUA MAAN KUNNIAA TÄHÄN PELLEILYYN.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TAKAISIN kirjoitti:

Miksi siis mennä nolaamaan itsensä ja Suomi, KISSIMIRRIT.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu