Haluaisin vielä kysyä

Olinko vain koston välikappale? Tiiän että olitte lyhyen aikaa yhdessä. Näin sinut siellä leffassa ja tajusin jotain mikä olisi pitänyt tajuta kauan sitten. Olen saanut molemmilta vain valheita. Rakkauttakin. Mutta ehkä vain omia unelmia. Haaveita jotka pakenivat todellisuutta. Sinisilmäinen.
172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mietin samaa mies ja tämä osapuoli X pelaavat sellaista sarjaa että loppu peli päättyy heidän tappioon enemmin tai myöhemmin. He ovat niitä epävarmimpia ihmisiä täällä kun toimivat omien halujen mukaan eivätkä kunnioita muita varsinkaan omaa jos sellainen on vielä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olinko vain koston välikappale? Tiiän että olitte lyhyen aikaa yhdessä. Näin sinut siellä leffassa ja tajusin jotain mikä olisi pitänyt tajuta kauan sitten. Olen saanut molemmilta vain valheita. Rakkauttakin. Mutta ehkä vain omia unelmia. Haaveita jotka pakenivat todellisuutta. Sinisilmäinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu