jossa olisi erillinen makuuhuone, parveke/oma piha ja mahdollisuus parkkipaikkaan, (nykyisessä menee etusijalle ne joilla on kaksio tai kolmio ja oon ollut jo pari vuotta jonossa yksiön omistavana)myös oma sauna olis kiva lisä mutt ei oo mikä välttämätön.
Menee eräälle joka ehkä ihmettelee yhtä juttua 😂😳
Menee eräälle joka ehkä ihmettelee yhtä juttua 😂😳
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kiinteistövälittäjällekö menee?
Ponille myös pitäisi löytyä tilaa nohdit mainita kun olet niin kiihkeä
Nyt oli kyllä etovaa ja hämärää
Ilmeisesti muutat miehesi kanssa jo yhteen? Toivotan onnea ja kaikkea hyvää sinulle E-nainen! Vaikka se tekeekin kipeää ettei meistä koskaan voi mitään tulla, niin onnesi on tärkeintä minulle.
Onnee
mutta en mä silti kauas susta halua 😍
Kuuleppa. Elämä on palstan ulkopuolella ei täälä. Heti laitetaan rakastunut hymiö...voi tsiisus gad
Onko sulla jonkinlainen lukihäiriö? Tuo suluissa oleva lausehan on ihan älytön. Yritin tavata mitä sanot, mutta ei se tarkoita mitään.
No nyt pisti naurattamaan muakin....
Nimittäin ehkä ymmärrämme mistä on siis kyse nyt tässä. Juurikin tuo saunomisjuttu.
Mullekkaan se ei ennee ole ollenkoon niin välttämätön.
Oma ois kuitenniin kiva, siks että ei tarvii kytätä saunavuoroja vaikka ajallisesti ja mahdollisuus onkin vaikuttoo siihen että milloin olis se edes itselle sopivoo ??
Mutta kun uloskin olis ihanaa piästä kylmään sen saunan jälkeen.... no, suihku tietenniin mutta myös viilempöön.
Tuuli on aina tuuli ,
Pakkanen siks kiva, ettei oo hörhiläisiä eli itikoita sun muuta,
Se itikan ininä on varmoon järkyttävintä mitä tiedän.!!
Näykkivät ja tökkivät Hyi vittu, ihmisiä, oikein imevät veretkin,vitt....
Sitten kun niitä läiskii ja hapettaa ne täysin , niin kerran nauroin ihan sairaasti että ' oletkos nyt saanut perkuleen,,, vittupiä sen mitä halusit!
Imevät.
Miks se aina kiertee lämpimiä ja vereviä tyttöjä ihan hulluna,!?
Et tiijje missä olisit niitä karussa,
Sisällä sitten, no sinnekin änkevät,
😄😄