Anna Waaramo?

Anonyymi

Onko kenelläkään kokemusta Anna Waaramosta? Näkeekö oikeasti vai onko pelkkää arvailua? Kaverille oli jotain pikkujuttuja kuulemma joskus ennustanut oikein.

14

2577

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Soitin vuonna 2011 kun olin sinkkuna. Näki että tapaan kaivinkoneyrittäjän . No ei tullut, tohtorismies löytyi. Enkä ole kaivinkonemiestä ikinä tavannut.

    • Anonyymi

      Gynekologi on eräänlainen kaivaja myös...

    • Anonyymi

      Joskus muutama vuosi sitten hänelle soitin. Jotkut pienemmät asiat vaikutti näkevän hyvin tai sitten vaan onnistui ne arvaamaan. Annan näkemistä elämän isoista asioista ei ole toteutunut mikään.

    • Anonyymi

      Ei ole nähnyt kuin jotain. Ja yhden ison asian täysin väärin. En kovin soittelisi tai luootaisi hänen ennustuksiin. Lämmin ja helpisti lähestyttävä ja empaattinen , auttavainen on kyllä.

    • Anonyymi

      Mistä näitä tyyppejä tänne vedellää...? Jostai hatusta? Ole koskaa kuullukkaa tommotteestakaa.

      Onko kenelläkää kokemusta Esteristä...? Meinaa kun mainittu että sataa kun Esterin sieltä.... että onko pitänny paikkansa ? Onko siollaikkii satanu josai.

      • Anonyymi

        Waaramo on vuosikausia tehnyt tätä hommaa, ei pidä meteliä itsestään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Waaramo on vuosikausia tehnyt tätä hommaa, ei pidä meteliä itsestään.

        Ei niillä taidoilla oikeen kannattasi pitääkkää.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Waaramo on vuosikausia tehnyt tätä hommaa, ei pidä meteliä itsestään.

        No ei paljon niillä "taidoin" kannata pitääkkään. mikä ikinä se homman nimi nyt onkaan.


    • Anonyymi

      Näkee kyllä! Mistä numerosta saa nykyään kiinni? Tietääkö joku?

      • Anonyymi

        Mknäkkn kysyn. Tietääkö joku, saako Waaramon jostain kiinni?


    • Anonyymi

      Luin vanhoja ennusteita ja olen kysynyt tältä vuosia sitten. Mikään ei ole toteutunut.

    • Anonyymi

      Onko Waaramo sama kuin ennustukset.comin Anna?

      Haluaisin soittaa, jos hänet tavoittaa. Ei pitkistä puhelua ja on kannustava. Pikkuasiat ovat usein osuneet ehkä pienellä viiveellä. Isot asiat eivät vielä, mutta eihän se mahdotonta ole...

    • Anonyymi

      Usein todetaan, että jotkut näkee pikkuasioita. Mitä väliä noiden arvaamisella/näkemisellä edes on. Olet tulevana kesänä veden äärellä. Oho, enpäs olisi arvannutkaan, että Suomessa tulee oltua veden äärellä ja vielä jossain tapahtumassakin käytyä, sus siunatkoon.

      Olen täällä jossain aiemminkin kommentoinut, että vain yksi näkijä (Kristiina itäisestä Suomesta) on nähnyt konkreettisia tapahtumia ja niiden ajoituksen suunnilleen oikein. Hänkään ei nähnyt ihmissuhdeasioihin kovin takasti, mutta parhaiten silti niihinkin. Soitin hänelle vuosina 12 ja 14. Hän ei ole katsonut enää vuosiin, mikä on harmi.

      Täällä palstalla muita kehuttuja on turha suositella, eivät näe minulle. Parhaatkin muut nähneet vain ns. yleisten energioiden/mielentilan muutoksen. Mitäpä mä tuolla tiedolla teen, koen kyllä itsekin kun alkaa helpottaa joidenkin asioiden suhteen. Nuo muutokset positiivisempaan ja ns. vapautumisen tunne on jotenkin nähty rakkaussuhteen alkamisena. Nyt jälkiviisaana voin todeta, ettei noilla energiamuutoksilla ole välttämättä mitään tekemistä muiden ihmisten kanssa. Näkijät rahastaa ja vastaa siihen, mitä kysyt ja siihen peilaten.

      • Anonyymi

        En tarkoittanut ihan noin yleisiä kuin tapahtumassa käyminen ja veden äärellä oleminen , vaan kohtaamisia, niiden paikkoja ja työhön liittyviä muutoksia.

        Arvailusta minullakin on kokemusta, sanoin siitä, että arkisen helpotuksen tunne tulkitaan romantiikaksi.

        Pitkälti olen samaa mieltä kuin ed. kirjoittaja. Jos jotakuta kiinnostaa, voin silti vinkata pari hyvää näkijää, jotka ihan oikeasti näkevät minulle


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      21
      2154
    2. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      74
      1275
    3. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      132
      938
    4. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      142
      727
    5. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      54
      656
    6. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      95
      642
    7. Janpen Thai lopettanut, miksiköhän

      Hyvää apetta teki.
      Suomussalmi
      13
      577
    8. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      93
      575
    9. Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?

      Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v
      Tanssii tähtien kanssa
      11
      573
    10. Tosi kiva on

      Joo. Mitä olisit menettänyt jos olisit paljastanut itsesi?
      Ikävä
      65
      551
    11. Jokin ei täsmää

      Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi
      Ikävä
      298
      546
    12. Toivotko vielä viestiä

      Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.
      Ikävä
      44
      539
    13. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      42
      525
    14. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      28
      498
    15. Kuka kaipaa T m?

      Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota
      Ikävä
      36
      490
    16. Olen ajellut Dieseleillä yli 50 vuotta.

      Enkä ole koskaan kaivannut sähköautoa.
      Hybridi- ja sähköautot
      121
      475
    17. Mitä tunteita

      Sulla vielä on?
      Ikävä
      76
      473
    18. Miksi jotku naiset on niin tyhmiä

      Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä
      Ikävä
      51
      457
    19. Kerro muuten miksi

      Estit somessa?
      Ikävä
      41
      444
    20. Vaikea on tämän

      Jälkeen suhtautua sinuun ilman ettei muista kirjoituksiasi.
      Ikävä
      58
      437
    Aihe