Kiitos TV7 kun lähetätte hengellistä ohjelmaa, jota ei enää juuri muilta kanavilta tule. No, alfatv:ltä jonkin verran, mutta sielläkin nykyisin aika paljon 'maallista', kuten lavatansseja yms. voi olla harmitonta mutta ei rakenna ihmisen sielua hengellisesti.
TV 7 lähettää hengellistä ohjelmaa
Anonyymi
3
1060
Vastaukset
- Anonyymi
TV7:lla ei ole muuta järkevää ohjelmaa kuin Israel Uutiset ja Jerusalem studio.
- Anonyymi
Alkuaikoina tv7 lähetti hyviä ohjelmia ja oikeaa evankeliumin julistamista. Onko tähänkin paratiisiin luikerrellut käärme, kun ohjelmat ovat muuttuneet narsistien markkinointipaikaksi.
- Anonyymi
Se käärme on kuule raha. Rahan ansaitseminen pitää maksimoida, ja se määrittää mitä ohjelmia lähetetään ja mitä ei. Muuta periaatetta ei ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke592852- 1252060
- 921778
- 1631365
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731331- 621282
- 691165
- 691122
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731059Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t331007