Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pelmies

Olen tääl ensimmäistä kertaa joten tere kaikki.Hyvää pelionnea kaikille.Ite pelasin tänään ukraina-ruotsi-fulman 10e.
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ukrainan, Ruotsin ja Fulhamin voittoa pelasin, kerroin 8,18, panosta 7 euroa.

Lisäksi edelliset joitain valintoja:

18 Ukraina 2 1.95
21 Slovakia (-2) 2 1,50
22 Ruotsi 1 1,95
26 PSV-Milan, kumpi tekee ottelun avausmaalin? X 7,20
1=PSV, X=ei maalia, 2=Milan

27 Fulham - Newcastle 1 2,15
35 Slovenia - Latvia 2 1,10
47 TPS - FC Haka 2 2,00

kerroin yht. 194.25, panos 2€. Jos PSV ja Milan nyhjäävät maalittoman tasurin, jälkimmäinenkin rivi alkaa näyttää jo melko lupaavalta :)

Pelionnea!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelmies kirjoitti:

Olen tääl ensimmäistä kertaa joten tere kaikki.Hyvää pelionnea kaikille.Ite pelasin tänään ukraina-ruotsi-fulman 10e.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu