Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

naiset ja seksi

Pitääkö naiset ylipäätänsä seksistä? "Panettaako" heitä koskaan? Nähdessään komean ja mukavan miehen, ajatteelko nainen, että olis kiva naida tota?

Kiitos informaatiosta!
91201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

En minä ainakaan niin epäseksuaalinen olento ole, etten tuntisi milloinkaan noin. Mutta siihen tarvitaan mieheltä hyvää kroppaa. Muulloin seksi on ehkäpä vasta toisena ajatuslistalla. Sitä ennen pyörii mielessä vain, kuinka viekoittelevalta miehen silmissä voi näyttää...;)

Äänestä

panettaa aina ;) valitettavasti täytyy tyydyttää itse itsensä kun ei ole miestä joka tekisi sen puolestani...

Äänestä

Kyllä naiset pitää ja nauttii seksistä, Kyllä naisia panettaa ja kyllä seksikkäitä miehiä ois kiva naida! ja ainenkin voi olla puutteessa.

Muista naisista en tiedä, mutta näin minä ainakin

Äänestä

Oi, mulla ainakin jo miehen tuoksu saa halut heilumaan. Komea kundi kera ihanan kropan ja miehinen tuoksu saa todellakin tämän leidin ajattelemaan seksiä hänen kanssaan.
Ja sitten mä ajattelen tuttavia (siis tietty niitä komeimpia) että kuinhan niiltä temput onnistuu, paria olen päässyt testaamaankin :)

Äänestä

Kysy vaan millon ei panettais :D Mulla ainakin on himot 24/7 ja sen on mieskin huomannut, onneks ollaan aika samanlaisia ;)

Oon hyvin seksuaalinen ja mulla on kamala tarve pitää miestä hyvänä tai saada hänet nauttimaan... miehen toive on käskyni.

Sitten mulla on myös sellainen, että mun pitäisi saada mahdollisimman usein käyttää suutani mieheen ;D en tie miks, mutta täällä ainakin riittää himoja :)

Äänestä

KYLLÄ PANETTAA!! Mä ainakin pidän seksistä hurjan paljon.. Tällä hetkelläkin panettaa hirmuisesti kun ajattelen miestä jonka kanssa panin tuossa pari päivä sitten.. Ja kun en seurustele en saa seksiä ihan säännöllisesti(useaan kertaan päivässä) niin totisesti panettaa. Ja kyllä olen monesti ajatellut että tuota komeaa miestä olisi ihana naida.. ja toisinaan näin on sitten käynytkin!!

Äänestä
  • olen siis 25vuotias miehen alku.. kevyesti, henkisesti. itteäni ei paneta yleensä sit pätkääkään, mut juhannus ovella ja yllättävä panetus iski.. joutui hakemaan ihan kaljaa janojuomaksi.. 8) aika vilpittömästi..
    oonneks en usein kirjottele täällä netissä tänne.. onneks tämänhetkinen ei ole kiinnostunu liikaa seksistä. mut kiinnostunut aina..

    Äänestä

totta munassa! :P

Äänestä

Pitäisi kysyä, että MIKSI MIEHET PIHTAAVAT KYRPÄÄ???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laddsa kirjoitti:

Pitääkö naiset ylipäätänsä seksistä? "Panettaako" heitä koskaan? Nähdessään komean ja mukavan miehen, ajatteelko nainen, että olis kiva naida tota?

Kiitos informaatiosta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu