Olen huumevastainen enkä ole pieraissut koskaan.
Sofialla hyvät jutut
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
En luota Sofian sanomisiin.
Sofia sanoi että isä oli alkoholiongelmainen että että lapsena pelkäsi häntä. Nyt Sofia on omien sanojensa mukaan menossa "toiseen kotimaahansa" eli tämän niin kovin rakkaan isänsä kotimaahan esittämään luksusta. Noinkohan tämä isä suostuu tapaamaan Sofian. Kuinkahan paljon tuotantoyhtiö maksaa isälle jos suostuu?
Sofian instaan ilmeestyi myös Marokon lippu ilmeisesti samaan aikaan kun olivat tuotantoyhtiön kanssa sopineet että tällainen temppu tehdään että saadaan lisää katsojia. Ja tietenkin toinen tarkkaan harkittu juttu oli nämä Espanjan löytökoirat.
Ei ota vastuuta edes omasta koirasta ja vielä sitten menee surkuttelee löytökoiria. Häpeissään saadaan kaikki olla tämän naisen toilauksista.
Menisi noissa metsurin saappaissa esittelee itseään vain Marokkoon ja jäisi sinne sitten savimajaan asuu ja polttaa vesipiippua.