SUOMI MENESTYI LIIAN HYVIN
Vastaukset 2
- Anonyymi
Suomessa saa mies fudut, jos kehuu vaikka naiskollegan hyvännäköistä peppua. Tosin vielä varmemmin saa, jos kommentoi sen olevan surkea.
Koko hallitus ulos. Kaveria yritettiin auttaa suhmuroimalla.
Olen vuosikymmeniä ottanut ihmisiä töihin sekä joutunut myös irtisanomaan. Kaikki jotka ovat lähetelleet yöllä viestejä tai käyneet koputtelemassa hotellihuoneen oveen, ovat olleet jo aika pahoissa ongelmissa alkoholin kanssa.
Tästä tapauksestahan en tiedä.
Sellaisia tapauksia olen kyllä myös nähnyt, kun hyvää työkaveria, usein myös ryyppykaveria, on kovasti puolusteltu irtisanomistapauksessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak2873998Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes2171811Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1451552- 1251255
- 761078
Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja1321047Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt445966Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero171788- 10777
- 45686