Runkkausta työpaikan vessassa

Anonyymi

Työpaikalla on suurin osa miehiä ja minä tänään ainoana naisena paikalla. Työhuoneeni on käytävän varrella, lähellä kahvihuonetta ja ohi kulkee vähän väliä joku hakemaan kahvia.
Olen pitänyt huoneeni ovea auki ja katsellut aamupäivästä lähtien huoneeni ohi kulkevia miehiä ja miettinyt miltä seksi tuntuisi kenenkin kanssa. Olen pikkasen flirttaillut jollekkin, ketä on pysähtynyt ovelleni vaihtamaan muutaman sanan kanssani.

Jossain vaiheessa huomasin, että pikkuhousut on aika kosteat ja olen ihan kiimainen. Mietin, että säästän itsetyydytyksen siihen, kun pääsen kotiin.
Vessassa käydessäni en voinut vastustaa kiusausta, vaan aloin hyväillä itseäni. Kuulin, että joku tuli viereiseen koppiin (unisex vessa ohuilla levyseinillä). Kiihotuin ajatuksesta suunnatomasti, että joku viereisessä kopissa ehkä kuulee ohuen seinän läpi touhuni. Hankasin glitoristani ja työntelin sormia sisääni kunnes sain ihan mielettömän orgasmin. Kauhea kolina ja ryminä, kun onnistun jotenkin kolhimaan polveni kopin seinään ja siinä tohinassa onnistun ejakuloiaan farkkujeni päälle. En voi olla huohottamasta ja koitan tässä vaiheessa jo peittää ääniäni vetämällä vessan.

Aika harvon tulee ejakuloitua edes näin paljon kuin tänään.
Ei varmaan ollut vaikea arvata mitä vessassa tapahtui, kun poistun punaisin poskin ja raskaasti hengittäen työhuoneeseni. Lisäksi farkun reidessä märkä läiskä.
Vähän ehkä nyt nolottaa, mutta toisaalta ajatus tapahtuneesta kiihoittaa nolotusta enemmän :D

20

5588

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Itsekin välillä masturboinut työpaikan tai yleisessä wc:ssä... kun ei ole kyennyt odottamaan iltaan asti.. kesällä taas ulkosalla luonnossa :)

    • Anonyymi

      mitä vittua

      • Anonyymi

        Sitä vittua.


    • Anonyymi

      Ukkelit taas päiväuniaan kertoo.

    • Anonyymi

      Minäkin hieroin itseäni, kotona vassassa kun pilluni suorastaan tykytti puutteesta. Laitoin vähän hierontaöljyä pilluun ja aloin hieroa itseäni. Lopulta hinkkasin edestakas turvonnutta klitorista ja sain mielettömän orgasmin. Pitää välillä runkkailla kun panettaa usein ja miehelläni ei hyrrää samaan tahtiin hormoonit kun minulla, on jonkin verran vanhempi minua. Saa sitä tyydytettyä ilman miestäkin.

      • Anonyymi

        Niinhän ne pöperö maijat tekee


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niinhän ne pöperö maijat tekee

        Kyllä kai sitä tekee miehetkin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä kai sitä tekee miehetkin.

        Runkausta työpaikan vessassa.


      • Anonyymi

        Minä voisin imiä sun pikku kikkeliä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä kai sitä tekee miehetkin.

        Kävin joskus nuorena aikuisena koululla ilta-aikaan (sisään pääsi kulunvalvonta-avaimella) ja menin useampikoppisen naisten WC:n koppiin tyydyttämään. Päivällä tuo olisi ollut liian uskaliasta, mutta ilta-aikaan sain muistaakseni ihan hyvät vibat siitä ajatuksesta/kokemuksesta, että olin väärällä puolella ja itseltäni kielletyllä alueella "tuhmaa" asiaa tekemässä.

        M35


    • Anonyymi

      miehen ja onnettoman kirjoitus...voi..voi..

    • Anonyymi

      en usko sanaakaan mitä kirjoitatte..ette itsekkään..voi..voi

    • Todella kiimainen kokemus. Tuntuu todella kiihottavalta kun olen esim nuollut naistani ja lauetessaan hän kastelee kasvoni.

    • Anonyymi

      Wow :) Sut ois kiva yllättää kesken leikkiesi...

      • Anonyymi

        Kyllä minäkin olen naisena itteäni veskissä hieronu ja lauennu.
        ihan normaalia se joskus on kun ei vaan voi olla tekemättä,mitääbn noloa se ei mun mielestä ole,ja jos tulee punaset posket tai märkiä tahroja aina siihen selitys löytyy,tosin kukaan ei ole ikinä kyselly noista mitään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä minäkin olen naisena itteäni veskissä hieronu ja lauennu.
        ihan normaalia se joskus on kun ei vaan voi olla tekemättä,mitääbn noloa se ei mun mielestä ole,ja jos tulee punaset posket tai märkiä tahroja aina siihen selitys löytyy,tosin kukaan ei ole ikinä kyselly noista mitään.

        Sehän on vaan seksikästä, kun nainen näyttää ihanan saaneelta!


    • Anonyymi

      Mä oon monesti töissä hieronut pillua satulatuolia vasten ja usein lauennutkin, välillä tiedän etten ehdi tulla mutta hinkutan edes sen hetken minkä ehtii. Joskus avoimen ikkunan edessä toivoen, että jostain toisesta ikkunasta joku katselisi.

      • Voisin haistella tuolissa.


      • Anonyymi

        Toi kuulostaa hyvältä, tietäisinpä missä ikkunasi on?


    • Olisinpa saanu nuuhkasta sormissa.

    Ketjusta on poistettu 45 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1484
    2. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      57
      1435
    3. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      107
      1125
    4. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      121
      1081
    5. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      76
      746
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      168
      701
    7. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      139
      653
    8. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      572
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      370
      568
    10. Tajuan kyllä

      että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa
      Ikävä
      52
      515
    Aihe