ONPASSIVE Markkinointikampanja alkoi.
Omistamme kyseisestä rakennuksesta ylimmän kerroksen 151.
ONPASSIVE NEW OFFICE IN BURJ KHALIFA DUBAI LIGHT SHOW
https://youtu.be/UXDOhT-SO3Y
ONPASSIVE ALOITTI MARKKINOINTIKAMPANJAN -KATSO SHOW TÄSTÄ
4
123
Vastaukset
- Anonyymi
Lyhyeltä videolta löytyy faktaa maailman korkjeimman rakennuksen toimiston omistajasta ja laadusta jota on nähty vuoden verran DUBAI projektin parissa.
Aamulla Dubain isommassa ostoskeskuksessa alkaa näkymään mainokset ja siellä on myös maailman isoin ruutu josta mainoksia näkyy myös.
ONPASSIVE on oikea yritys, oikeita ihmisiä ja oikeita tuotteita tämä kaikki näkyi myös live tapahtuman kautta.
Seuraavassa tapahtumassa ONPASSIVE näkyy ISS aseman avulla taivaalta.
ONPASSIVE omistaa digitaalisen maailman nopeammin kuin ymmärrätte. - Anonyymi
Täyttä roskaa. Videosta näkee silmälläkin että sillä ei ole Dubain kanssa muuta tekemistä kuin että editoinnissa käytetty taustakuva on otettu sieltä.
Onpassivella EI OLE henkilökuntaa.
Onpassivella EI OLE tuotteita, paitsi o-founder, perustajajäsenyys joka on myynnissä niin kauan kuin onpassive toimii.
Onpassiven "mainoksia" näkyy ainoastaan retusoiduissa kuvissa ja videoissa. Oikeasti niitä ei ole olemassa. - Anonyymi
OnPasive aikoo ampua sateelliitin taivalle, tosin laukaisua ei tehdä Miamista vaan Hilmannin pellonlaidasta. Satelliitti toimii kuin junan vessa. Haju tulee mutta mitään ei tapahdu. Laukaisua voi katso tästä videosta:
https://www.youtube.com/watch?v=jtiG9pWMi9E
Laukaisu siis epäonnistuu, niin kuin entiseltä pojalta jonka laukaisu ei onnistunut karvakolmion sisälle vaan reisille levisi. - Anonyymi
Tuo kylläkin on ihan joka iltainen show ja muutenkin aika huonosti editoitu video. Miksi nuo tekstin menevät noiden valokeilojen päälle? ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4062456- 581721
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?1811578Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi2861273Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1291012Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal67999- 87990
Varkaita kuhmossa
Miksi kuhmolaiset ei tee mitään varkaille ja huumehörhöille, teloittaa pitäisi kaikki.33973Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks11926K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali8886