Jääkiekko kommentaattori Lasse Kukkonen

Heikkoa on Kukkosen ulosanti näissä jääkiekkolähetyksissä.

Erikoista on kun kuvittelee pystyvänsä toimimaan konsulttina tuommoisella ulosannilla.
4221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hyvin monella kommentoijalla, olipa miltä alalta vain kommentointi on sössöä josta ei saa mitään selvää. Miksi aina on niin p...moinen kiire että puhe yhtä puuroa.
Sama koskee montaa juontajaa.
Olipa puhe jääkiekosta, politiikasta. Sodasta ukrainassa, jopa everstin arvoset sössäävät.
Paljon korjattavaa.

Äänestä
  • Koronan aikana lääkärit ollut paljon äänessä ja sinnepäin kiitos, suurinpiirtein selväsanaista sakkia. Kuulee joka sanan ja jopa ymmärtää. Peukut sinne.

    Äänestä

Vastuu on kuulijalla :)

Äänestä

Juhani Tammisen opein puhumaan yrityksiin viisikkotrapista...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Heikkoa on Kukkosen ulosanti näissä jääkiekkolähetyksissä.

Erikoista on kun kuvittelee pystyvänsä toimimaan konsulttina tuommoisella ulosannilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu