Sofia vai Martina?
noin niinkuin julukkiksena?
noin niinkuin julukkiksena?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Viimeisimmissä jutuissa Sofiaa puhuteltiin jo skandaalijulkkiksena ja hänen avopuolisoaan kohuliikemiehenä. Eli eiköhän he ole nimityksensä ansainneet aivan viimeisen vajaan kahden vuoden aikana. Huom! nuo heidän nimityksensä olivat alussa hieman lievempiä kuin nykyään, eli pahempaan päin ovat menneet koko ajan tekemisissään.
No tietenkin Martina,
No mitäpä Sofia on tehnyt viimeisen kahden vuoden aikana, että ansaitsisi mitään nimityksiä?
Ei yhtään mitään skandaaleja tai muutakaan. Käynyt matkoilla, lenkillä bambin kanssa, tämän vuoden puolella kuvauksia koko ajan (tienannut rahaa), viime vuonnakin kuvaukset ja yhteistyöt. Syömässä käynyt ja nauttinut hienoja juomia, kerran tanssinutkin Dubaissa , jo on hirveitä "skandaaleja".
Kaikki parin skandaalit ovat Stefun riehumisia kännipäissään, niistä ei voi Sofiaa syyttää mitenkään, vaikka moni yrittääkin sen tehdä.
Ei kumpikaan.
no ei kyllä kumpikaan.
Aitolehti vaan on niin kauan jo ollut Seiskan tähtenä että hyvä kun on nyt kilpailija.
Kumpa kompa kampa.
Sofia on oikea Julkkis! Tv-kamerat seuraavat herkeämättä filmidiivan elämää ympäri maailmaa, ja kotimaassa.
Martinalla joku kämäinen treeniohjelmasarja.
Martina ei ainakaan lokkeile kuten Sohvi, vaan tienaa itse rahansa.
Osuit asian ytimeen
Lokkeili 9 vuotta Thermanin siivellä.
Lokkeili ihan kylliksi aikanaan. Sofia tienaa myös hyvin, ettei tarvitse hänenkään lokkeilla.
Taisi elättää Stefun. Nyt näkee kenellä on bisnesälyä. Stefu pääsi kiinteistövälityäjästä nousemaan Martinan avulla ylös ja nyt ei jätkä osaa kun kusta kaikki hommat. Martina on eron jälkeen näyttänyt kuka on kuka
Martina ihan itse kehui ihailevansa Stefun bisnesälyä. Eli hän siis valehteli tuonkin?
Stefulla on ollut aina Martinaa isommat tulot sinä aikana, kun Martina roikkui hänessä.
Pitäisi kysyä aloittajalta hieman Stefun tyylisesti että mitä vi**ua se aloittajalle kuuluu.
Onko tämä joku teinien palsta ? Kumpaa minä saan kiusata enemmän?
Luulen enemmänkin että kiusaajien ja sairaiden temmellyskenttää. Muutama meidän terveiden kirjoissa olevien ajanvietepaikka muitten hommien sivussa.
Stefun ala mäki alko kun rupesi Sofian,kanssa seurustelee.
Niinhän siinä kävi. Kaikille miehille näyttää käyvän huonosti heti kun Sofia astuu kuvioihin. Jokohan Nousiainen on noussut Sofian aiheuttamasta velkahelvetistä..?
Koitappa hölömö olla sekkaantumatta toisten asioihin. Häpiäisit.
Martina ❤️
Molemmat elävät julkisuudesta, Aitolehti on jo kulunut kasvo.
Saavat rahaa helppoheikin tavoin,hömppäohjelmista ja harvoista haastatteluista. Ei kykyjä eikä koulutusta mihinkään muuhun.
En arvosta kumpaakaan.
Mutta omapahan on elämänsä.