Mitä paljastuu kun herrat alkaa jättämään tehtäviä?
Just nyt jättää tehtänsä johtavalääkäri Pihlajanlinnan alkaa korruptio vähenemään.
7
1586
Vastaukset
- Anonyymi
Lähti ensimmäisenä kun alkoi yt neuvottelut
- Anonyymi
3 lähtee eikä loppua näy. Hymykö HYYTYY?
- Anonyymi
Alkaako paljastuun, ettei tämmösiä oman navan kiertäjiä joiden kaikki pitäis saada ilmaseksi ja valittaa sittenkin, kukaan enää halua hoitaa.
- Anonyymi
Tiedetään kyllä missä Maijalan (Pauli) poju majailee tällä hetkellä. Every breath you take, every move you make...
- Anonyymi
Pate on kova levittelemään perättömiä ilmiantoja.
- Anonyymi
Aiemmin talvella lähti kakkostason pomoista se Keto. Ei ollut siitä missään. Rotat jättää uppoavan laivan vai miten se menikään..
- Anonyymi
Nyt liitytään natoon ja meille koittaa ihana-aika. Meille tulee ihana aika. Meillä ei ole vihollisia me vaan täällä rakastelemme miehet miehiä ja naiset naisia. Nukumme pitkään ja otamme aina vaan velkaa lisää. Nyt paratiisi on lähellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p294977Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1554776Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2154762Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1194580Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil133670Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192364Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32148- 661677
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill241574- 1911281