Auto on ollut juuri huollossa ja uudet renkaat vaihdettu, tänä aamuna paloi jarrujen merkkivalo, vaikka jarrut toimi normaalisti. Käsijarru oli yön päällä. Kannattaako sulatella vai viedä korjaamolle suoraan?
Vastaukset 4
- Anonyymi
Älä pidä käsijarrua päällä pakkasella .
- Anonyymi
No sepä, meni jo 😁
- Anonyymi
Mikähän "jarrujen" merkkivalo siellä on palanut, käsittääkseni jos käsijarrun merkkivalo palaa vaikka kahva on alhaalla, silloin on jarrunesteen määrä liian alhainen, eikä autolla saisi ajaa ennenkuin on varmistuttu, että jarrunestettä on säiliössä ja jarrut toimivat normaalisti.
- Anonyymi
jarrunestettä on ja jarrut toimii normaalisti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571480Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568