Ihme että tuomaristo antaa pelata tuollaista pure revi raasta lätkää, muut pleijari joukkueet osaa pelata sääntöjen mukaan.
Vastaukset 7
- Anonyymi
toivottavasti tps pudottaa niin kamalaa mailalla hakkaamista roikkumista ja kiekottoman pelaajan estämistä
- Anonyymi
noin rumaa lätkää ei kuulu tähän päivään mutta jos ei osaa niin ei osaa silloin kun järki ei riitä niin rupee rikkominen roikkuminen ja mailalla hakkaaminen. tuomarit vois tutustuu sääntökirjaan.
- Anonyymi
Menkää narrit kattomaan niitä omia pelejä. Ensin vaan hankitte hallin, pelisarjan ja pelaajat ;)
- Anonyymi
Mähän sanoin pitäis kai sitä vähän lätkääkin osata peleta. mutta kun katsoo ifk.n pelaajia niin kaikki entisiä ja nekin nuoret jotka on saatu sinne houkuteltua niin pilattu tehty roikkujia , mailalla hakkaajia, selkään ajajia ja huippuna filmaajia. Ihme että noinkin pitkälle pääsi!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mähän sanoin pitäis kai sitä vähän lätkääkin osata peleta. mutta kun katsoo ifk.n pelaajia niin kaikki entisiä ja nekin nuoret jotka on saatu sinne houkuteltua niin pilattu tehty roikkujia , mailalla hakkaajia, selkään ajajia ja huippuna filmaajia. Ihme että noinkin pitkälle pääsi!
Ihme ettei peltonen saa porukkaa pelaamaan, itse oli kuitenkin taitopelaaja.
- Anonyymi
Hyvää kesälomaa HIFK!
- Anonyymi
Jatkaako Peltonen pitkään vielä HIFK:ssa? https://hifk.org/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134752Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197710Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars99671Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47667Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!27641- 61629
- 47590
Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59525Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520