En voi suositella Klarnaa enkä meinaa jatkossa käyttää enään heidän palvelujaan. Eivät ole kiista asioissa ostajan puolella. Tekevät yhteistyötä hyvin hämärän kiinalaisen yrityksen kanssa joka huijaa asiakkailta rahaa.
Klarnaa en suosittele!!
Anonyymi
2214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jo en myöskään kehu mutta maksaminen heti on välillä vaikeaa sitten ne laittaa sähköisesti laskun mitä ei voi maksaa sitten tulee paperilasku myöhästymislisineen jossain on vikaa.
Kerro aloittaja kuinka ison oston teit luottoyhtiön kautta. Itse ostin 23,90€ arvosta elokuvan QLIO rahoituksella ja laskussa olisi ollut osamaksu vaihtoehto. Jokaiseen erään olisi tullu kuluja joilla tuo ostos olisi tullut 2-3 kertaiseksi alkuperäiseen. Mielestäni tuo kustannus oli selvitetty ensimmäisen laskun yhteydessä. Koska olin päättänyt maksaa kerralla niin ymmärsin jutun. Moni varmaan tilaa pienetkin ostot kalliilla ja eivät ymmärrä asiaa maksun yhteydessä vaan maksavat pitkään korkeilla kuluilla.