Mitä järkeä olla vihainen natsi?

Suomi on virallinen natsi.

USA on kapitalisti

Venäjä kommunisti

Mutta mitä järkeä on olla vihainen natsi?
Missä asioissa se voittaa poliittisena ideologiana, joka on sopiva ihmisille?
354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Natsit vihaavat kommunisteja, muta ei kapitalistitkaan pidä natseista.

Natsin ei kannata työntyä kapitalistien seuraan esittäen kilttiä.

Äänestä

Suomalaiset kuulostavat enemmän natseilta kuin kapitalisteilta

Äänestä
  • Suomalaiset kuulostavat enemmän natseilta kuin kapitalisteilta koska kapitalisti muuttaisi vihansa ja huonon kommunisti suhteensa rahoiksi kun taas natsi tuhoaisi kaiken edestä.

    Siis kapitalisti muuttaisi kommunismin rahaksi kun taas natsi tuhoaisi silmittömästi ja vihaisi kaiken.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Suomi on virallinen natsi.

USA on kapitalisti

Venäjä kommunisti

Mutta mitä järkeä on olla vihainen natsi?
Missä asioissa se voittaa poliittisena ideologiana, joka on sopiva ihmisille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu