Kaksi kuukautta sitten aloitin treffailun Suomi24 treffisivustolla tapaamani miehen kanssa, Suhde edennyt intiimiksi jossa mies haluaa vain imeskellä ja tahtoo sitä itselleenkin tehtävän. Alapäätään en ole suostunut lutkuttamaan koska siellä ei tunnu tapahtuvan mitään, hän on pyytänyt lutkutusta (itse käyttää tuota sanaa) ja kysynyt voinko niellä sperman. Itselleni on tullut lukko asian ja hänen juttujensa takia. Suurin ongelma tässä onkin ,että en ole saanut vastauksia kysymyksiini vaan ainut vastaus on, että koita tapahtuuko seisokkia imemällä. Tuollaisesta asiasta järkevä keskustelu on mielestäni tärkeää kun se on jo tullut ilmi ,että ei kiihotu ainakaan normi seksissä. Viimeksi tavatessamme hän otti esiin seksilelujen käytön, en osannut kommentoida hänelle siihen mitään sillä hetkellä. Olemme jo vanhempia ihmisiä.
Mies haluaa vain imemistä
Anonyymi
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Puhuminen on tärkeää. Kaikenikäisten välisissä suhteissa. Se voi olla, että vanhemmalla miehellä erektio on kateissa ja lutkuttamalla aikaansaatu imu aikaansaisikin sen hänen kaipaaman erektion. Mistä sitä tietää, ainakaan kokeilematta.
Ei kantsi tehdä numeroo seisokista, löysää mukava imeä. Kaveri voi jännittää tai lukossa.
Lykkää pihalle moinen nahjus!!!
Sinnoot treffannu ittelles ongelman, toimita äijä psykiatrin ongelmaksi hopulla, ei oo sun hommia hoitaa sitä ja kaikki kontaktit roskiin ja unohda juttu, mutta katsokkin ettei se tuu toiste vonkaan sulta mulukun imurointia.