Onko 19.5cm pitkä ja ympmittaa 15.5cm liian iso peppuseksiin, meillä ei tahdo edes mahtua vaimon pilluun kuin 16cm tuosta kalusta. Vaimoni haluaisi kokeilla peppuseksiä muttei uskalla koon takia, hän on vielä kaiken lisäksi pieni kokoinen hento rakenteeltaan.
Iso kalu peppuseksissä ?
4
1294
Vastaukset
- Anonyymi
Herramujee... halollako oot eukkoos analii pannu?
- Anonyymi
Ihan sopivan kokoinen on hanuriin. Oma varustus on suunnilleen samaa kokoa. Enempi riippuu siitä miten paikat lämmitellään. Ei varmaan kannata ykkösellä survasta pohjaan saakka. Meillä nainen tykkää kun sormella ja sormilla annetaan ekaks hyväilyä ja "avataan" pikkuisen peppureikää, sormia yks kerrallaan lisää ja liukkarista ei ole haittaa. Tärkeintä on luottamus ettei naista satuta. Hitaasti hyvä tulee. Ja paikat kun on valmisteltu hyvin niin kestää kovempaakin kaasua. Kaikkihan ei peppuseksistä opi pitämään.
- Anonyymi
No mielestäni kyseisen mieshenkilön kulli on hyvää keskitasoa, myös paksuudeltaan. Ei pitäis olla ongelma eikä tiukkakaan normaalin kokoiselle naiselle tai miehen anaaliin!?
Mutta pienemmilläkin pärjää ja tulee tyydytettyä! Onnea jos se siitä löystyy naisellasi!? - Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
😋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke633111- 1362204
- 921828
- 1641455
- 651386
- 851378
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731361- 691142
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771110Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341048