Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seksiä muiden katsellessa

Kummalle on helpompaa miehelle vai naiselle ? Oletteko harrastaneet tai nähneet harrastettavan ? Mikä fetissi ?
111718
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tarkoitatko siis , että joku haluaa esiintyä no vaikka yleisölle , tai silleen ?

Äänestä

ex-tyttöystäni halusi iltaisin sexiä puiston pekillä mini hame ei housuja kovetti mun kalun ja istui päälle katsojat ei haitannut joskus otti suihinkin kun muut katsoivat

1Äänestä
  • löytyispä noita naisia vielä ex-tyttis otti missä vaan ei haitannut muut

    Äänestä

Joskus tullut katseltua toisten panemista.
Kyllähän sitä vois katsella enemmänkin tai olla katsottavanakin.
M40

Äänestä

Nuorempana poikaystävän kanssa rakasteltiin iltaisin monta kertaa puiston penkillä niin että oli ohikulkijoita. Ja jos ei ihan rakasteltukaan niin poikaystävä otti tissini esiin niin että ohikulkija varmasti huomasi. Tai minä otin sen kullin käteeni. Se oli kiihottavaa!

Jenni, nyt jo yli 30v

1Äänestä
  • minä jouduin tyttö-porukan saartamaksi puistossa imivät mut kovaks ja esittelivät ohikulkijoille

    Äänestä

Kerran rakasteltiin jenkkiauton takapenkillä, kaupungin keskustan tuntumassa, mutta syjässä olevalla pakkipaikalla. Huomasin sitten, että ikkunan takana oli nainen katselemassa ikkunasta sisään. Sanoin siitä kumppanilleni ja että jatketaan samaan malliin. Tehtiin vaikka mitä, ja katsoja pysyi ikkunan takana. Kun olimme lopettelemassa, katsoja häipyi.

Äänestä
  • Itse kävin joskus katselemassa myös pariskuntia jotka autossa rakasteli ,tosin he eivät tieneet että heitä katsellaan.

    Äänestä

Noin kaksikymmentä vuotta olemme pitäneet "tapaamisia" yhden pariskunnan kanssa ja lähes koko ajan harrastaneet seksiä neljästään. Alkoi muistaakaseni niin, että kun olimme mökillä saunoneet ja menneet kumpikin pari omaan huoneeseen yöpuulle ja kun olimme vaimoni kanssa täydessä touhussa, kuului selän takaa että pääsiskö mukaan. Ja mukaan pääsi ja kivaa oli.

Äänestä
  • Sekö sinua vaivaakin. Koeta kestää.

    Äänestä

olen antanut peppua puiston penkillä yhelle gay-miehelle muut kulkivat ohi kun ratsastin pari kaveria istui viereen runkkas niinpä annoin kolmelle peräkkäin kyllä porukka katseli kiimoissaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 54 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kummalle on helpompaa miehelle vai naiselle ? Oletteko harrastaneet tai nähneet harrastettavan ? Mikä fetissi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu