Crowdchupasta Iida tässä moi,
Olemme järjestämässä Parkanon kaupungin kanssa joukkoistettua katujen kuntokartoitusta, joka alkaa lauantaina 23.4. klo 10 (säävarauksella). Osallistumalla tempaukseemme pääset vaikuttamaan Parkanon teiden kunnossapitoon ja laatuun sekä tienaamaan samalla itsekin rahaa, jopa yli 20 €/h.
Osallistumiseen tarvitset vain sovelluskaupasta ilmaiseksi ladattavan Crowdchupa-mobiilipelin sekä autosi tuulilasiin kiinnitettävän puhelinpidikkeen. Tarvittaessa voit tilata pidikkeen meiltä osoitteesta https://crowdchupa.com/. Vielä tämän huhtikuun ajan saat sen jopa puoleen hintaan (5,95 € postikulut) koodilla HUHTI50.
Kartoittaminen tapahtuu legendaarisen Pacman-pelin hengessä keräämällä sovelluksen kartalla näkyviä rahanarvoisia objekteja, joita ansaitaan nauhoittamalla kaduista videota tekoälyn analysoitavaksi. Jokaisesta objektista kertyy käyttäjälle palkkiota, jonka hän saa päivän päätteeksi pankkitililleen.
Lisätietoa Parkanon katujen kuntokartoituksesta saat parhaiten tempauksen omalta tapahtumasivulta (https://fb.me/e/31zvdegne) tai Crowdchupan omilta Facebook-sivuilta (www.facebook.com/crowdchupa).
Voit myös halutessasi esittää kysymyksiä tämän viestiketjun alle.
Osallistu ja tienaa tosielämän Pacman-pelillä Parkanossa!
0
185
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908476Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424738Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414411Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462623Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.991490- 401306
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441246Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641152Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391150Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671100