Puhua seksin aikana

Anonyymi

Seiso tosi kovana kun Panin vaimoo ja se puhu painoista toisten kans!vaikka oli fiktio(vai oliko)niin vau piristi kummasti!!

5

50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Meillä on toisinpäin ;) minä puhun fantasoiden vaimolleni että kuinka saa antaa vieraalle tai meidän jollekin tutulle joskus se on vaikka tumma wolt kuski, tunnen kuinka vaimoni kiima lisääntyy kuiskiessani fantasiaa ja pillu alkaa sykkimään kovempaa puristaen isoa kovaa kulliani kunnes laukeamme, on kivaa unelmoida. t.61ukm

      • Anonyymi

        Niin meilläkin yleensä mutta nyt vaimo yllätti puhumalla ja nyt kun huomas että kiihotun kovasti niin kuulema jatkaa koska tietää saavansa nyt useammin!!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niin meilläkin yleensä mutta nyt vaimo yllätti puhumalla ja nyt kun huomas että kiihotun kovasti niin kuulema jatkaa koska tietää saavansa nyt useammin!!

        Aivan luonnollista fantasioida pari suhteessa. N 45v


    • Vaimoa kiinnostaa soittaa kaverille kun panen.

    • Anonyymi

      Kylää minuakin painonnostajana kiinnostaa puhua painoista!

    Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      284
      4412
    2. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      59
      2491
    3. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      121
      2418
    4. Olen Päivi Räsäsen puolella

      En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit
      Maailman menoa
      303
      2332
    5. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      83
      2266
    6. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      142
      2265
    7. Nuhteettomia edustajia

      Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no
      Politiikka
      185
      2103
    8. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      75
      1882
    9. Arkkipiispa Tapio Luoma sanoo olevansa syvästi huolissaan lisääntyvästä rasismista ja islamofobiasta

      Tarvitsemme ymmärrystä ja uskontojen lukutaitoa erilaisia perinteitä kohtaan. Rauhallinen rinnakkaiselo ja toinen toisem
      Maailman menoa
      421
      1439
    10. Oletko tosiaan niin

      matalalla älykkyydellä varustettu että et tajua miten sua vedätetään? Kun susta ei tykätä.
      Viha
      153
      1350
    Aihe