Haluaisin ostaa satisfyerin, kun ovat kovasti kehuttuja, mutta kumpi on parempi malli: pro 2 vai pro 3? Käyttäisin sekä yksin, että miehen kanssa seksissä.
Kokemuksia? Tuo pro 2 näyttää isommalta kuin pro 3, onko se hankala tai tiellä yhdynnän aikana?
Satisfyer yhdynnässä
12
5866
Vastaukset
- Anonyymi
Toimii jotenkin takaa päin naidessa ja naisen itse pitämänä, mutta keskittyminen itse yhdyntään kärsii kummallakin. Lähetyssaarnaajassa ei nauti kumpikaan.
- Anonyymi
Lähetyssaarnaajassa jos mies siirtyisi vähän oikealle tai vasemmalle, että antaisi tilaa klitoriksen hoitoon, ei olisi esteitä. Siinä voisi miehen kulli suurentua ja kiihotua, kun nainen alkaa kesken kaiken saamaan Niin hirveitä orkkuja!!! tietysti on meillä kaikenlaisia kroppia ihmisillä, niin ei ehkä kaikilla onnistu, mutta yrittää aina pitää??? :)
- Anonyymi
Nainen keittiön pöydälle naitavaksi ja kun siinä mies seisaallaan työntelee, niin hyvin mahtuu satisfyer toimimaan klitoriksella. Makuasia kumpi malli parempi.
- Anonyymi
Eikö mies loukkaannu kun ei itse riitä?
- Anonyymi
en ainakaan minä. Koita säkin parantaa itsetuntoasia.
- Anonyymi
Ei siitä kannata loukkaantua. Kyllä satifyer + mies tuntuu paljon paremmalta, kuin pelkkä satisfyer. Ja luulis, että miehestä tuntuu myös naisen orgasmi ja nautinto hyvältä. Ainakin mun edellinen miesystävä halus tuottaa minulle nautintoa suulla/käsillä tai niinkin, että itse koskettelen klitorista ja nai minua sormilla, kun "ei juuri nyt haluta/seiso mutta voin tehdä sulle". Siinä vaiheessa kun laukesin sitten hän tuntui olevan tosi mielissään ja saattoi hänelläkin sitten jo seisoakin melko jykevästi. Hän sai työntyä sitten vielä orgasmista sykähtelevään pilluuni. PIllu on siinä vaiheessa, ihan orgasmin aikaan ja jälkeen tosi tiukka, mutta märkä. Hänen penis täytti minut ihanasti, eikä tarvinnut panna kauaa eikä lujaa että pian häneltäkin tuli. Harmi vaan kun meillä ei ollut mitään ehkäisyä käytössä eikä lapset suunnitelmissa, niin en saanut tuntea hänen orgasmiaan sisälläni vaan hän veti aina ulos. Se tuntuu tosi ihanalta, kun mies sykkii sisällä.
- Anonyymi
Spedellä taas sekottaa buaahaa
- Anonyymi
Sopii muuten miehelle myös tämä laite...
- Anonyymi
Ei se muuten sovi. Koitettu on ja kun eihän miehellä ole sellaisia tuntohermoja, mitä naisilla, niin aivan turhaa toihua. Rakastelukaan ei silleen tunnu miltään, ennen kun tulee. siinä nanosekunnin hyvän olon tunne. Jos mies ääntelehtii kovasti rakastellessaan, niin se on näyttelyä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei se muuten sovi. Koitettu on ja kun eihän miehellä ole sellaisia tuntohermoja, mitä naisilla, niin aivan turhaa toihua. Rakastelukaan ei silleen tunnu miltään, ennen kun tulee. siinä nanosekunnin hyvän olon tunne. Jos mies ääntelehtii kovasti rakastellessaan, niin se on näyttelyä.
Työnnä koko härpäke perseesees
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/B1v5A6
- Anonyymi
Meillä on lähes joka kerta yhdynnässä käytössä. Eka ilman ja sen jälkeen mies yleensä ojentaa sen kun ollaan takaapäin, vissiin itsekin nauttii. ;)
Aina sitä ei ole kiva olla että ihan fiiliksen mukaan.
Ja yleensä mies hoitelee mut sillä aktin jälkeen, jos ei muuten.
Sitten meillä on olemassa myös mini-matkaversio siitä mutta pitäis kaivaa lelulaatikosta.
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1454015Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville643690Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122974Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1152564- 1752236
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa321574Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka491447- 541272
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih161063Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1111055