Ajattelin vaan kertoa, että minun fetissini on ollut jo vuosikymmenien ajan kumikuteisiin ja pvc-asuihin pukeutuminen. Kumia on ollut kaikenlaista, tiukkaa ja löysää, housua ja paitaa. Myös pvc-asuja on olut monenmoista. Punainen pvc on ollut lempivärini, mutta on niitä muunkin värisiä. Kumissa enemmistö on mustaa väriltään, mutta yhteen aikaan minulla oli transparenttiin kiinnostus, ja vieläkin on monta vaatetta tuota läpinäkyvää kumia. Viime aikoina olen alkanut modata ostamiani vaatteita, koska olen halunnut jotain erikoisempaa valmiiden asujen sijaan. Kumiliiman kanssa olen askarrellut lisäkoristeita. Eipä minulla sitten muuta.
Minun fetissini
Anonyymi
7638
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ja sinä olet?
Niin olen 🤗
Niin idiooti aivomamma vai?
Noi taitaa olla sun omia ominaisuuksia 🤔
Minulla vähän samantyyppinen fetissi. Tykkään muoviessuista. Nehän ovat myös pvc-muovia. Minulla on useita essuja ja ihanin niistä on punainen, pehmeästä pvc:stä valmistettu perusessu.
Tykkään itse myös pukeutua kumivaatteisiin ja erilaisiin sadeasusteisiin. Pidän erityisesti värikkäistä kumi- ja kuravaatteista, joissa näyttäydyn myös mielelläni julkisesti. Sadevaatteiden alla olen aina pukeutunut päästä varpaisiin kumiin.
https://youtu.be/WVWRpxackM8
https://youtu.be/Y2GaqIN1G6s
https://youtu.be/s4o_VvVCifM
https://youtu.be/0WvCYwjbV60
https://youtu.be/dJTqUWdQg4s
Täällä muille vittuilu.