Mediassa arvailtu mistä johtuu.
En puolustele, mutta mielestäni lysähtäneen näköinen istuma-asento johtuu liian isosta tuolista.
Kyynärnojat on Putinin kokoiselle liian korkealla.
Putinin huonoryhtinen istuminen
9
136
Vastaukset
- Anonyymi
Pieni ukko isossa tuolissa on säälittävä näky
- Anonyymi
Tuoli on normikokoinen . Istuja vaan on liian lyhyt. Tuolin jalkoja on sentään lyhennetty että jalat yltää lattialle. Ero näkyy selvästii kun vertaa Shoigun tuolin jalkoihin.
- Anonyymi
Voi natokiimasen surkimuksen kateutta!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi natokiimasen surkimuksen kateutta!
Täytyy kyllä olla kova kiima, jos kadehtii Putinin kokoa
- Anonyymi
Terveydentilastaan liikkuu melko paljon arvioita ja huhuja, kuten arviot Parkinsonista. Hänen on myös epäilty sairastavan kilpirauhassyöpää. Tuon 69-vuotiaan on myös mainittu kärsivän selkävaivoista.
Netissä liikkuu video jossa hän on tapaamisessa 18 Helmikuuta Alexandre Loukachenkon kanssa, lähestyy häntä hieman ontuvasti ja videolla näkyy oikean kätensä kontroloimaton tärinä jota koettaa peittää siirtämällä käden rintakehälleen.
- https://www.7sur7.be/monde/poutine-tremble-lors-dune-reunion-avec-lukashenko-en-fevrier~a84c3ec6/
Myös tuossa 'tuolitilanteessa' pitää koko keskustelun ajan oikeaa kättään tiiviisti pöydänreunaa vasten. - Anonyymi
Putinin tuoliin lysähtänyt kroppa on saanut niin paljon kansainvälistä huomiota, että tuolin pöydän viereen raahannut tyyppi on lysähtänyt jo varmasti viimeisen viimeisen kerran.
- Anonyymi
Random hetken tuolissa istumisesta ei voi päätellä mitään. Itsekin valun tuolissa alaspäin pitkien ja tylsien palavereiden aikana.
- Anonyymi
Kyse ei ollut vain hetkestä, vaan hän pysyi samassa jämähtäneessä asennossa koko tv:ssä lähetetyn keskustelun ajan.
Nyt ei myöskään ollut kyse jostakin tuntemattomien perusperttien tavanomaisesta perus-työpalaveristä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2716018Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss643038- 2002961
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa232282- 721778
- 1451548
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1911493Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1611443Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1121428- 901334