Nyt suomi liput ja jellona korut kaulaan!

Mennä sankoin joukoin Torille näyttää että ei hyväksytä suomen alas ajoa bensan hinta nyt prk meni liian pitkälle seuraavaksi varmaan siäsällis sota kuin ruotsissa 100 x pahempi ku putinissa
587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

me 0LLAAN oikeasti toripuolue ei turu koska siäl suvakit nääs

Äänestä
  • Suomi takaisin suomettumisen ja etupiirin aikaan!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Suomi takaisin suomettumisen ja etupiirin aikaan!

    Kekkonen ja Brezhnev ylös haudoistaan! Kolhoosin paskakuskien paikkoja runsaasti tarjolla.

    Äänestä

Hah hah..., yhtään persua ette saa kaduille ja toreille revittyä.
Viimeinen oli Mauri Peltokangas joka seisoi poliisien riveissä mielenosoittajia vastaan.

Äänestä

Niin sehän on siellä Ruotsissa,

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mennä sankoin joukoin Torille näyttää että ei hyväksytä suomen alas ajoa bensan hinta nyt prk meni liian pitkälle seuraavaksi varmaan siäsällis sota kuin ruotsissa 100 x pahempi ku putinissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu