Erikoisjoukot -ohjelmaan on valittu 14 julkkista mutta niin vain Sofiaa ei kelpuutettu tähänkään ohjelmaan. Tuntuu siltä ettei Sofiaa kelpuuteta oikein mihinkään.
Sofiaa ei kelpuutettu Erikoisjoukot -ohjelmaan
Anonyymi
581083
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 58
Vanhimmat
Pulverinokka ei ole haluttua seuraa yhtään mihinkään ☹️
Käräjille kelpaa aika ajoin.
Sonja Aiello kelpuutti kaverikseen. Sonjalle kelpaa pulverinokkien seura yllättävän hyvin.
Martinaakaan ei kelpuutettu, vaikka tuo on niin kovapintaista urheilijaa olevinaan. Eipä silti, ei Martina mihinkään oikeisiin ohjelmiin kelpaakaan, sellaisiin roskajuttuihin vain.
Martina mainittu 😁
Miksi ei olisi? Aloitukseen ihan sopiva. Jos ei kelvannut Sofia niin ei myöskään rintojen paljastelija Martina
Nyt se sekosi tuosta Martinan aavistuksen verran seksikkäästä mainoksesta. Niin sitä pitää!
👍👍👍👍👍👍👍😆😆😆😆
Niin, tuskinpa häneltä seksikäs mainos onnistuisikaan, sitä seksikkyyttä joko on tai ei ole. Sitä ei saa ostettua eikä tehtyä väkisin.
Ja kyllä tuon edellisen kirjoittajan viesti sopii aloitukseen.
Noita aavistuksen ( kenen aavistuksen?) verran seksikkäitä kuvia ei viitsi edes tsiikailla, mutta taitaa muut julkkikset olla tuossakin ohjelmassa, mitä aloittaja mainitsi.
Luulenpa vain ettei kumpikaan mainittu edes menisi noihin ohjelmiin.
Ei heitä kelpuuteta presidentiksikään sitten kun vaalit on edessä, aloittajalle riittää näitä "ei kelpuutettu" juttuja loppuelämäkseen. Häntä itseään ei kai muualle ole kelpuutettu koskaan, kun vain suomi24:lle höperöitä aloituksiaan tekemään.
Ei kuules Martina ehdi kaikkiin ohjelmiin, on minuutti aikataulu jo muutenkin.Oma yritys pitää kiireisenä ja lapset .
Martina ei ota vastaan yhtään roskaohjelmaa,koska valitsee tarkkaan mitä ottaa mitä ei halua osallistua.Nuorempans oli tietenkin aivan eri asia.
Toi oli todella hyvä ...Martina ei ota vastaan roskaohjelmia......juu ei, kun ei mitään muuta ole tehnyt kuin ala-arvoista roskapaskaa .....hahhhhhaa
Martina ottaisi ihan mitä tv roskaohjelmaa tahansa siitähän maksetaan !!!!
Kylläpä taas kirjoittajaa v-tuttaa Martinin hyvä elämä. Kade on ihminen, kun Sofiaa mollataan niin vetää heti Martinan. Olet säälittävä! Mikä luulet olevinasi?
Hullu Sofian kiihkofani. Palaa asiaan kun hääkutsut on lähetetty.
Odottele sinä vaan nyt Sofian häitä. Ei ole vielä selvää heilahtaako häkkiä. On sullakin idoli.
Keskity nyt vaan Sofiaa. Tarvii nyt varmaan sun tukea jos juhannuksena on häät. Vieraile vinttikamarissa.
Taas tämä kateuskortti, joka alkaa olla jo puhkikulunut.....VAMOS ja kokakuu
Martina on B tason julkkis.
Joko tänä kesänä on Martinan häät ?
Huolehdi nyt vaan niistä Sofian häistä. Niitähän täällä on hehkutettu kuukausi tolkulla. Tiedoksi sinulle, ei ole ajankohtaista. Ei tarvi enää kysellä. Tyhmä, nythän oli kysymys Sofian häistä. Painosta nyt vaan niihin.
Kysy siltä. Hulluja faneja kun kehdataan mainostaa juhannushäistä kun ei ole ollut edes varmaa tietoa. Hävetkää.
Etkö muuta enää keksinyt?
Sofia se vasta on B luokan näyttelijä. Ei edes pääsis Teatterikorkeakoulun.
Tässä asiassa olet todella väärässä. Sairas vihasi taas näytillä.
Ei kelpuuteta kun Seiskaan Solarikselle.
Eikä mihinkään naisten lehtiin, kuten Anna, Me Naiset, Eeva ja muut.
No mutta, jännä juttu, ettei Martinaa ole pyydetty kyseiseen ohjelmaan ?????
Ota selvää. Kuka sitä täällä voi tiedä. Sä varmaan ehdit joka paikkaan.
Onks koska Martina ilmoittanut,et mihin ohjelmiin on pyydetty ja mihin ei.?
No ei kait sinne kunnollisia ihmisiä pyydetäkkään ,koska eihän ne kuitenkaan roska firmalle ala töitä tekemään.
MUTTA KUN MARTINA .? 🌹🔥.
Haarat levällään kuvissa mitä Martina haluaa niillä kertoa...onko ale hinnat?
Taidat itse olla haarat levällään joka päivä.
Taitaa ne ale hinnat olla sulla.
Sofia se näyttelee persettää naru vaan peittää vaon. Dubaissa oli törkeä asu.
Onko sun pakko katsoa kuvia kun noin harmittaa. Älä katso enää.
Kyllä se elämä on sulla varmaan aika yksitoikkoinen, kiinnostaa nuo asiat noin paljon että, täytyy yllä kysellä. Kysele Sofialta.
Erikoisjoukot.. On siinä nimi.
Sofia valikoi tarkoin mihin ohjelmaan osallistuu. Hänellä on siihen varaa.
Paskaa jauhat. Eihän sitä kelpuutettu mihinkään ohjelmaan. Eikä se voi edes mennä. Monessa kysytään kuntoa. Muija ei mene edes veteen.
Sofia on hirmuisen laiska.
Martinalla on oma vastaava ohjelma. Erikoislunttanat
Martinalla on hyvä kunto. Sofian kunto ei edes kestä mitään noista ohjelmista mitä on nyt tullut esim. Viidakon tähtöset. Kapakkaruusu on Soffi.
Ja sulla on pääosa kapakkaruusun puolesta puhujana. No tuleeko ne häät? Missä S/S ja sydämet. Miksi Soffin fanit vaikenee?
Ei taida olla enää faneja Sofialla. Ovat huomanneet että, muija on ihan täys pelle.
Ja kommenttisi perusteella sinä olet .........
Etkö taas enää muuta keksi. Sinä ja täydellinen (lue; olevinaan) Sofia olette varmaan kaksin sitten hyvä tiimi. Opeta Sofialla että, kunnon ihmiset hoitaa laskunsa ajallaan.
Sofiallahan on oma tosi TV ohjelma ja nimeään kantava formaatti. Miksi sen pitäisi yrittää nyt jonkun muun ohjelmaan mukaan? Joku yrittää nyt väkisin keksiä ja vääntää negaa. Aika epätoivoista ja surullista.
Huono vertaus.
Kaikille ei ole tarjolla omaa televisio-ohjelmaa. Kiinnostaville sitä on tarjolla.
Eipä kuule kukaan haluaisi rikoksen jäljiltä mitään naurettavaa ohjelmaa, mikä on valetta joka kertoo Sofiasta.
Ainoa julkkisten voimain- ja taitomittelyohjelma, missä Martina on ollut mukana oli se vähä-älyisten Gladiaattorit. Sittemmin ei ole missä Farmeissa tai Selviytyjissä yms nähty. Jotain on jäänyt välistä, kun osa kanssakisaajista ei ole suostunut tulemaan ohjelmaan, jos siinä on myös Martina. Hän ei ole ihmisenä kovinkaan suosittu.
Kerran joku fani käänsi asian siten, että muut julkkikset eivät suostu kilpailemaan Martinan kanssa, koska Martina voittaa kuitenkin heidät. Hah! Ei ole pelkoa, katsokaapa vaikka tulosluetteloja niistä Martinan paljon uhotuista triathlonkisoista.
Ei pärjää missään kisoissa. Mistähän johtuu?
Sofian Salaisuudet on haukuttu ihan ryttyyn. Katsojaluvut jäi pieneksi. Ei mitän kiinnostavaa. Itseensä kehuu, eikä muista että on tuomittu ja vielä kuukauden ehdonalaisessa. Huume- ja rahanpesu rikoksella oma ohjelmaa. Naurettavaa! Pääosassa Katiskamorsian.
Ei osaa edes lämmitellä oikein ettei riko itseään.
Väärä on lausuntosi. Keksi nyt vielä jotakin muuta.
Väärä siinä mielessä, että Martinan osallistumisen estää milloin mikäkin, kun joku ajaa päälle, on muuten kipeänä tai kodalle tulee "vaativa ja vakava" leikkaus, joka sitten tosin voitiin tehdä päiväkirurgisesti. Silloin kun pystyy osallistumaan, sijoittuminen ei todellakaan ole parhaimmasta päästä. Joten ei ihme, vaikka häntä ei noihin julkkisten mittelöihin huolitakaan. Juu, Martinan on paras tyytyä niihin roskajuttuihin, joissa ei muita julkimoita kiinnosta.
Ei näihin lehtiinkään kukaan tervejärkinen itseään tyrkytä. Fiksut pitää perheensä yksityisenä ja kaukana julkisuudesta.